bugün

kötü bir vakadır. insanı sözlükten soğutur bir nebze de olsa.
bunlar benim açtığım başlıktan ne anlasın söylemine neden olan durumdur.
populizmin tam anlamıyla kavranamadıgının göstergesidir.
bilgi içerikli başlıklarda çoğu zaman yaşanan vaziyettir.
Abazanların yada herhangibir siyasi fanatiğin ilgilenmeyeceği kadar sex ve siyasetten uzak başlıktır. Genellikle bilgi içerir.
ilk yazarların başına çokca gelen hede.

sonra siklemiyorsun, hatta başlık bile açmıyorsun, üzülme geçer.
sözlüğün koşullarında istisnalar hariç gündemle ilgili, kaliteli bir başlık olması muhtemeldir.
hevesle değil zekayla başlık açmanın daha önemli olduğunun amlaşılması için iyidir.
bu başlık nedeniyle oksimorona dönüşmüştür. şimdiden 11 entry geldi. daha fazla yazmayın beyler, üzelim arkadaşı.
insanı sözlükten soğutan sebeplerin başında yer alır. bir anda hayattan da sözlükten de kesilirsin.
sonra sittir et, kimse okumazsa ben okurum diyerekten yazmayı sürdürürsün. ama eski neşen ve verimliliğin zayıflamış olarak. bunun göstergesi de sallapati yazılan entrylerdir. siz beni siklemiyorsanız ben hiiiç siklemem demektir bu. hulasa, kendini tatmin amaçlı yazmaya başlamana sebeptir. sanırım bu, sözlükte neden eli şeyinde başlıkların çok olduğunu açıklar. yalnız değilim yani...
sözlükte bulunduğum süre içinde dört kez başıma gelen hadisedir. gerçi sikimsonik başlıklar açmamamın bunda bir etkisi var mı bilmiyorum.*
(bkz: hevesle açılan başlığın ilgi görmemesi)
ALIŞKIN OLUNMUŞ BiR DURUMDUR.