bugün

Meşaş kaygılı t-şört.

Ya hero ya mero diyerekten giyiyorlar sanırım geçmişini silktiğimin fetöcüleri...

Orcinal laf için:

(bkz: Ya herro ya merro)
Çok saçma bi düşünce hero yazıyo diye tutuklanmak istediğimizi giyeriz fetöcülerin yaptığı herşeyi yapmazsak ne olucak bu işin sonu?
Terörle mücadele tarafından tutuklanma sebebidir.

http://mobil.hurriyet.com...a-bugun-iki-oldu-40524293

(#37205980)
Bizim mahallede giyen birini gördüm apar topar alıp götürdüler. Akşam habere çıkar muhtemelen.
Amk evlatları gta şifrelerini fetö şifresi diye haber yapmışlardı.
Yakında mahalle aralarında giyenlerin dövülmesi haberlerini izlememiz an meselesi olan tshirt.
(bkz: dünyanın en büyük açık hava akıl hastanesi)
peki bu fetöcü götoşlardan birisi galatasaray forması giyse, bütün sarı kırmızı formalıları tutuklayacaklar mı.
A haber'e göre "hoca efendi razı olsun" anlamına geliyormuş. Yuh amk. Yarın öbür gün üzerinde gap markası yazan tişörtler için de "gülenin askerleri parçalanmaz" gibi bir anlama geliyor diyebilirler. Bokundan nem kapan bir ülke haline geldik maalesef.
gram üzülmüyorum biliyormusunuz. Zamanın da ses verseydiniz bunlar olmazdı.
Defacto'da satılıyormuş. Firma olaylardan sonra ürün satışını durdurmuş. Ülkece kafayı yemeye bir adım kaldı.
guantanamo tarzı sanıkların tek tip kıyafet uygulamasına ortam hazırlamak ve bunu olabildiğince meşrulaştırmak için suç aleti sayılır olmuştur.
kalın puntolu yazılı tişörtü olan varsa şimdiden toz bezine çevirsin. hepsine birer kulp bulunması an meselesi.
(bkz: sadece türkiye de olabilecek olaylar)
Ee biraderim fetöcüler namazda kılıyorlar.
Boşaltın o zaman camileri alın herkesi gözaltına ?

Şaka gibi desem şaka gibi durmuyor.
Enteresan yerlere doğru gidiyoruz ama hadi hayırlısı bakalım.
Es kaza etrafta "abi heroes diye bir dizi var, bi bilsen mükemmel bir dizi" desek vatandaşlıktan çıkarılacaz yakında.
Enrique Iglesias ın hero şarkısı da yassah mi? Memleketin geldiği hale bakın.
- aşkooom beni ne kadar seviyorsun?
- çok
- hero tshirtü giyip sokağa çıkar mısın benim için *
- hoşçakal
görsel

Bu filmi izlerken de yakalanmayın. Bir de bu film zalim imparatora suikast düzenleyen elit savaşçılar hakkında aman diyim.
2 ay once defactodan satin alicaktim, tasarımı güzel ama baski kalitesi cok kotu sanki kitap etiketi yapistirmislar.
Tavsiyem kaft alın hojdır.
giyenlerin tutuklandığı tişörttür. apolitik olan ve gündemi takip etmeyen, defacto'dan alışveriş yapan biriyseniz tutuklanma ihtimaliniz çok yüksek.
Şaka gibi bir ülke yemin ediyorum.
la bu hero nun olayı ne

kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyorlar.

altı üstü bir tişort.
bebeğime ülker hero baby alacaktım tam rafa doğru uzanırken son anda bir grup sivil gördüm ve koşarak kendimi marketten dışarı attım.
allah korudu müminler.
yıllar önce bunlar islama bidat sokuyor dini değiştirip bozuk yorumlar getiriyorlar diye söylediğimiz de yüzümüze bakan yoktu şimdi herkes düşman olmuş bunlara. kadın ve erkeklerin yan yana namaz kılmasını söyleyen, kafirlerin de cennete gideceğini söyleyen, zina kumar içki gibi haramları belli kalıplara sokup sözde helalleştiren... bir din hocası(!) yolunda gidenler elbette ülkeyi de satar anasını da satar. bugün aynı uyarı söylemini vahhabiler, ibni teymiyeciler... için söylüyoruz umarım onlar için de çok geç olmaz.
görsel
yogmına.
adrenalin tavan yapmak için gençlerin giydiği tişört. tişörtü giyiyorsun ve resmi üniformalı ya da akp'li görünümlü her şeyden kaçıyorsun. vuvv beybi adrenalin müthiş.