bugün

dağda eğitim almış olan kürttür. abilerinden ablalarından öğrendiklerini paylaşır, medeniyeti geriletmeye çalışır ama onu bile beceremez.
maksatlı kürttür. terörizm propagandası yapıp, masum insanların canını alan ve ülkeyi geriletmeye çalışan bir örgütün destekçisi olduğu için küfür yediğinde ona haklı olarak kızanlar faşist olur gözünde. adam olsun, canımızı yesin ama orusburus çocuğu olmasın.
bir faşist söylemle karşılaşıyor ki bazı galoşlara faşist diyordur.ve haklıdır
(bkz: kendini solcu diye tanımlayan kürtçü faşist)
kürtler eleştirilmez üstün süper ırk olduğu için kendini çok kaptırmış kürttür.
herkese faşist diyen kişi; bize ayrımcılık yapıyorsunuz,ben kürdüm diye böyle davranıyorsun değil mi? bunları da söyler..
aşağılık kompleksine kapılmış biridir. yazıktır, günahtır, vurmayın dostlar.!
komünist görünümlü kürt faşistidir.
herkesi ayna zanneden insandır.
zira:
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
pkklının hasıdır.
kendisine de komunist der.
diyebileceği, savunabilceği bişey yokturda ondan. zaten dediğinin anlamınıda bilmiyordur. televizyondan falan duymuştur muhtemelen.
acınası insan. kürt olsun olmasın bir insan herkesi fasist diye yaftalayabiliyorsa ve hala bu yaftalamanın kendisini ne hale getirdiğini anlamıyorsa sakın gülmeyin yazıktır.
solun arkasına sığınıp milliyetçilik yapan kürttür. ayrıca sol görüşlü kişilere sırf pkk yı eleştirdi diye faşist damgası vurmaları muhtemeldir.
faşistin dik alasıdır.*
bdplilerin sözde milletvekillerinin hepsidir.
herkese denmesi yanlıştır , ancak , kürtlere yada diğer etnik kökenlere ırkçı-dışlayıcı-aşağılayıcı-ayrımcı yaklaşan , bunu da küfürlerle süsleyen birine söylemişse , hak ettiğinin azını söylemiş kürttür. tersi de doğrudur.bir türk aynı şeyi yapıp da aynı profildeki bir kürde yada başkasına faşist demişse yani. (bkz: sözlükte faşizm dalgası)
ota boka faşist diyen kürtlerdir.
kendileri dile getirdiklerinde özgürlük, mazlum edebiyatı ancak türkler dile getirince faşist derler. kürtlerin tek sığınabileceği dağ sığınaklarıdır.
(bkz: kürt aklı)
mesut özil'e bile hain diyen mallardan farkı yoktur.
(bkz: kendi diyen kendi olur)
sadece kendi düşüncelerine inanan, kendi hareketinin faşist bir tabana oturduğunu bilmeyen kürttür. pkk ve bdp bu ülkede sadece kürt halkıyla alakalı silahlı veya silahsız eylemler yapmakta, devrim ve sosyalizm adına hiçbir adım atmamaktadırlar ve her seçim zamanı kendilerine sol bloklardan destek beklemektedirler nedense. kardeşim sen sol adına ne yaptın ki bugüne dek bi de gelmiş soldan destek istiyorsun?
nezdimde orospunun çocuğudur.
kırodur.
mikro milliyetçilik yapan zavallı ötesi bünyedir.