bugün

tartışmasız yavşaktır.
(bkz: riya nifak şikak) derdisyon üçgenini barındıran insandır.
samimiyetsiz insandır, uzak durulması gerekir. insanoğlunun doğası gereği herkesle anlaşabilme ihitmali yoktur ya karaktersizdir ya da menfaatçi.
ya yavşaktır ya da harbiden adamdır. yoksa kolay değil insanlarla geçinmek.
bana dokunmayan yılan bin yaşasıncıdır. Toplum içine çıktığından şüphe duyduğum insandır. Hiç mi sinirini bozan insan olmaz, hiç mi senin gözüne battığın ya da sana ters gelenler olmaz çevrende? Nereden baksan eksi puanlı bu insanlar gözümde.
kimse ile arası kötü olmayan insan demek değildir.
Başını yastığa koyduğunda en uzun süre uyuyamayan insandır.
bulunduğu kabın şeklini alabilen tek katıdır.
Olmaya çalıştığım insandır.
hiç düşünmeden elinize alın elmayı boyayın sarıya verin eline.
samimiyetten uzak karakter sorunları olan insandır.
yavşak değil alçakgönüllüdür.
Herkesle arasının iyi olduğuyla kalır. Gerçek anlamda dosta sahip olamaz. insanların karakterleri bu denli farklıyken o karakterlerin hepsiyle anlaşabilen ya da anlaştığını iddia eden biri kimseye pek güven vermez.
mesafelidir, etliye sütlüye karismiyordur, insanlarla bos degil hos vakit gecirmek istiyordur ilimli birdir vs. yavsak menfaatci falan degildir yani anlayacaginiz. herkesi kendiniz gibi bilmeyin olm. allahin fesatlari.
Vurduruyordur.
Kimseyi dert etmeyen insandır .
Açık ve net yapmacık insandır. Bir insan herkesle iyi olamaz.
en nefret ettiğim insan tipidir samimiyetsizdir bir insanın herkes ile arası iyi olması gibi bir ihtimal yok.
Yurtta hep böyle yapıyordum. Aman ortalık karışmasın ve sağ salim bitirelim bu pislik yeri diye. Sonra bir baktım ruh sağlığım etkileniyor. Bir daha yapmadım. Bundan sonra hakkımı arayacağım dedim ve benden mutlusu yoktu.
Başı belaya girmesin herkese ağam paşam çeken tiptir. Sevimsiz tipler. Evet.
Aslına bakarsa bu kötü bir şey değil hayatla barışık olmak farklı farklı insanları anlamak güzel bir şey.

Problem herkes ile arkadaş olabilmek. Kanımca böyle tipler karakteri oturmamış tiplerdir, güven vermez ve laf taşıma riski vardır.
Yalakadır.
Samimiyetsiz ve ikiyüzlü olması muhtemel kişilik.
benimdir. hepinizden tiksindiğimi defalarca beyan etmeme rağmen dayı nolur kankiloşko olalım diye peşimden ayrılmıyorsunuz. bıktım gerçekten.

ha sözlük seksisi olmanın bedeli buysa, bu bedel bana ödetilecekse, ben bu bedeli de ödemeye hazırım.

kimsenin şüphesi olmasın.
en çok korktuğum insan tipidir herkesle dost olan insanın ne yapacağı içinden ne geçtiğini tahmin edemez kestiremezsin.