bugün

entry'ler (411)

kuran da evrim yoktur

evrim teorisinin temellerini ibn-i meskeyh'in attığını bilmeyen gerizekalı söylemi.

şimdi bu geri zekalı google'dan ibn-i meskeyh kim diye bakacak ahahahah.

(bkz: kuran da evrimden bahsedildiği gerçeği)

great dictator

ilkokul yıllarında okuldan kınama cezası aldığı zaman 'fak dı sistım' diye bağırdığı iddia edilen mahluk.

great dictator

sağ eliyle mastürbasyon yapa yapa sağcı olduğu iddia edilen yazar. merak ediyoruz.

facebook ta adının başına tc ifadesini koymayanlar

olayın inCi SÖZLÜĞÜN bir numarasını olduğunu bilen akıllı insandır.

dedirtir diye tanım yapan mal yazar

(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)

haydi lililili yar

(bkz: #19151560)

hayatının en uzun cümlesini kurmaya çalışmış onuda becerememiş olan yazar.

osurdum

dava sahibi göğüslere jack daniels döküp yalamaktan sonra en sevdiğim eylem.

52 dakikada boşaltamayan kadın

(bkz: neden 52)

osurdum

mülazim-i evvelden aldığı emirlere itaat eden inzibatın sessiz ve bir o kadarda iç gıcıklayıcı ithamı. saygı duyarım.

en sevilen ses

kuşkusuz osuruk sesi.

insan öleceğini farketmiyorsa varlığı da yaşayamaz

(bkz: hastası olunan sözler)

yeni nesil yazarlar silinsin kampanyası

uludağ sözlük ustalık dönemine geçişin birinci aşamasıdır.

acun ılıcalı

sen stand up yapma lütfeeen.

ateist olmanın çok saçma olması

görmediği şeye inanacak teistler kadar saçma bir olaydır.

uludağ sözlük ustalık dönemi

sözlüğün kurulmasından uzunca bir süre geçmesine rağmen tam anlamıyla girilemeyen dönemdir. ben artık başlık sıçmak eyleminin bitmesini istiyorum. bugün burada büyük bir ruhsal devinim olmasını istiyorum! uludağ sözlük artık ispirto koklayıp sağa sola tebelleş olan troll bozmalarının at koşturduğu ortam olmamalı!! ablasının elinden başka kız eli tutmamış olan 15-16 yaşındaki bebelerin sikimsonik zırvalarıyla yok olup gitmemeli!! sözlüğünüze sahip çıkın aziz dostlar.

benim şahsi ve nacizhane görüşüm şöyledir azizim; 97 ve üzeri doğumlular sözlükte yazar olmamalı. onlar süt kokan, ucuz,klişe yaşam formlarını bu sözlük ortamından uzak tutmalı!! tutmalı ki dışardan bakanlar açısından hala sözlükte yazarlığa dair bir umut ışığı görünsün! bak azizim ben bütün entrylerin göt zoruyla belli bir tanım kalıbına sokulup herkesin yapmacık olduğu bir sözlüğü düşlemiyorum fakat gereksiz başlıklar son raddeye ulaşmış vaziyette. günde 60-70 entry giren işsiz yazarlar sayıca çok fazla. dedesinin mezarının üstüne tükürüp kuytularda ördek siken, ezan sesini duyduğu halde bacak bacak üstüne atmaya devam eden, dedesinin hac parasını nenesinin kefen parasını kfc lerde tavuk butuna yatıran ölçüsüz ayarsız puştların bu ortamdan derhal siktirolup gitmesi gerekiyor!!

ustalık dönemine giriş yapmalı bu sözlük.

artık büyük gün geldi! içinizdeki devrim ateşini hırsınızla bütünleştirip bu ruhsal devinime sizde katılın eyyy ince bilekli, karakuru taksim solcuları!!

atalay demirci

ıkınıyorum ıkınıyorum gülemiyorum bu adama.

sevgiliye evin boş olduğunu ima etmek

-sa bizim eve gelsene depişek??

+ tamam.

çok da zor değilmiş değil mi?

dolmuşçuya dolmuşun dolmuş olduğuna inandırmak

dolmuşçuya dolmuşun dolu olduğuna inandırmak'tan daha zor olan eylem.

osmanlı imparatorluğu

hem pratikte hem teoride hemde gerçekler çerçevesinde hiçbir şekilde türk devleti değildir. teoride: herhangi bir imparatorlukta bir ırkın öne çıkarılması imkansız olduğu için türk devleti değildir. resmi tarih pompalamasyonu ve gereksiz osmanlı yavşaklığı ile oluşan osmanlı türk devletidir özentiliği sayesinde türk yaptılar zamanla osmanlıyı. bir bizans çakması diyebiliriz artık. istanbul'un alınmasından sonra bizans politikası izlenmiştir çünkü.

pratikte saray çevresinde hiçbir türk izine rastlanmayan devlet ancak cahillerin türk demesiyle açıklanabilir. üst düzey kademelerde görülen yunan,rum, balkan kökenli yöneticilerle de anlaşılır zaten hiçbir şekilde türk olmadığı anlaşılır zaten.

bir erkeğin en masum olduğu an

osurduğu andır.