bugün

babasız olmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. babam rüyalarıma girsin diye içkili içkili allaha dualar ettiğim günler çok olmuştur. fakat onca yıllar geçmesine rağmen sadece 1 kez düşlerime konuk oldu. elimden tutup luna parka götürdü. orada atlı karıncaya bindik. kazık kadar adamdım ve babam yanımda dikilip öylece döndü. o atlı karıncanın demirini tutup gülücükler attı bana... sebebi ise sanırım küçükken çok gitmek istememdi. fakat gidemedik işte... kıyamadı... öldükten sonra geldi...

şimdi şu yukardaki satırları yazarken bile boğazım düğümlendi.. bunu çeken bilir. başına gelmeyen anlamaz...gözlerim baya doldu.

fakat şu amına koduğmun sözlüğünde öyle bir topluluk var ki, böyle cümleler kullanıldığı zaman reklam yapıyor deniliyor. ölmüş anasını babasını kullanıp oy peşine koşuyor deniyor. adı sezerciğe çıkıyor.

eşine dostuna arkadaşına anlatma, duygunu paylaşma. geber kahrından mantık bu.

ben bu mantığın taa amına koyayım afedersin.

şimdi bu yazar da babasını kaybetti. duyguları yoğun. kederli...

peki soruyorum.

bir yazar olarak yazmasın da ne yapsın? karalamasın mı bir şeyler? tabii ki yazacak. yazarak rahatlayıp içini dökecek. o acı duygularını bu amına kodumun harflerine basarak atacak.

neyiz biz?

hayvan mı?

konuşmayacak mısıyız? kuyruğumuzu kısıp kaçacak mıyız? kıvrılıp yatacak mı?

yıllardır buradayım. yazdığım hiçbir yazıdan pişman olmadım. ta ki babasını öldüren adam yazısına kadar. o giriyi ekle butonuna basan elimi halen sikerim.

anında ayarlar geldi ve sildim çünkü.

sözlükteki zihniyete ana avrat kayarak sildim. insan böyle yoğun duygular yaşarken çok sağlıklı sikişler yapamıyor. aklıma ne gelirse küfür ettim. sonrasında 1 ay çaylak...

özetle;
burada hisli yazılar yazarsın sezercik olursun.
komik şakalar, uzun hikayeler yazarsın kasan tip olursun.
güzel capsler hazırlarsın aylak olursun.
itiraflara içini dökersen yalancı olursun.

piç olursun, orospu çocuğu olursun. sen ne yaparsan yap bazı gavatlar sayesine hiç olursun.

çünkü adam da mantık yok amk... neyin şaka, neyin gerçek olduğunu anlayamıyor, idrak etme yetisi sıfır. yalan ile gerçeği ayırt edemiyor.

neyse, bu yazar sayesine içimizi döktük bizde. allah babasına rahmetler versin. kimseye aldırmasın. göz yaşları klavyeye damlasın. içine atmasın. kimse içine atmasın. herkes yazsın biz de okuyalım amk. selametle...
bu da evlenmiş. yahu madem evleneceksiniz neden zamanında merhabalaştık. hadi merhabalaştık neden mesajlarda o gülücük simileyleri konuldu. yahu neden insanları beklenti içine sokup başkasına varıyorsunuz. şimdi tutar bunu da açık oylar ve ben hepten sıyırırım. evet efendim. sözlük bu diyil, sözlük kızları böyle olmamalı.
(#21705267) bir yere kaçmasın. 7 sene sonra ideal erkeği oluyorum.
(bkz: beşinci nesil hortlak)
nick altı her gün uplanmazsa başına bir hal gelir diye korkulan yazardır. hay ben sizin sevgi kelebeği halinize sayıp dökeyim emi, yazmayayım diyorum içimdeki kaltak susmuyor.* siz ne mucu mucu japon animesi karakterlermişsiniz arkadaş, belli ki özelden her türlü iletişimiz var canciş ciciş yazıp durun kendi kendinize işte sözlük biz çok sevişiyoruz, canız, ciciyiz kasmanın ne alemi var.

not: siz yazamadan yazayım. beni ilgilendirmiyor tamam, bok atıyom tamam siz çok başkasınız çok tatlısınız tamam.
sözlük ergenlerinin fantazilerini süsleyen yazar.

edit: fantazi dediysek hemen tribe girmeyin. sizin içiniz fesat.
kendisini tanımayan yok, ne yazayım şimdi buraya amk?

bir evlense de sözlük olarak hepten kurtulsak diyim bari.
başsağlığı dileyenlere teşekkür eden yazardır.

sizler sağolun, iyi ki varsınız...
(bkz: erkek fatma)
sıradan bir yazar. Yazdıkları da sıradan. Niçkaltına yazanlar ise kendi lise arkadaşları. Birbirileri ile nickaltı alışverişleri yapıyorlar.
(bkz: liseli ergen takımı)
düğün için bursa'nın en büyük kahvehanesini kiralamış yazar. artık ocağın arkasında takarız takıları ne yapak.
babasını kaybettiğini yeni öğrendiğim üzüntüsüne ortak olduğum güzel insan. anne baba kaybetmenin ne olduğunu birebir yaşayarak bildiğim için belli bir süre içinde fırtınalar kopacak olan bir müddet sonra hayatın bazı gerçeklerine alışarak acısını içine gömerek gerçekte babasını ömür boyu unutmayacak olan sevgili herasmusa babasına allahtan rahmet ailesine ve, tüm sevenlerine başsağlığı dilerim efendim.
bu herifle ilgili bilinmeyenleri biliyadsasgsaa şaka la yeter amk.
evlenme teklifimi red etmiş yazardır. çok ayıp valla,
hislendim.

görsel
ağlıyom
nick altına yazılanlar gülmekten öldüren yazar. yav sizin hayatınız sözlük olmuş ciddiyim, kıskanmakmış, gidip gelmekmiş. komik misiniz nesiniz. bırak yazarı herhangi bir okuyucuya çevirip sorsan aynı şeyi söyler be. birbirinizi pışpışlamaktan keyif duyuyorsanız yapın sizi tutan yok, sizi seyredenin eleştirisine de açık olun ama. eleştirmek istediğim bir konu için çok yazmam gerekmiyor, burayı çözmem de. sanki çok bilinmeyenli denklem lan, çözsem ne çözmesem ne. ayrıca yazarın nickinin önemi yok konuya odaklanıyorum ben siz de öyle yapın bence cancişler.