bugün

Karar verme yetkisi ve kamerama lens.
merkez bankası.
Para alırım tedbiri elden bırakmamak lazım.
dağ, evet dağ.

tepesine de ufak bir ev yaparım. insanlardan uzak, diğer gereksiz milyonlarca şeyden uzak, kendi kendime yaşarım.
Biraz huzur, biraz mutluluk, bir kac kafadar dost bi de son model volvo. Hatun simdilik olmasa da olur.
bim'den hisse.
1959 Fender telecaster.
bir roket alıp bu dünyadan gitmek isterdim. uzayda 1 gün bile yaşama imkanım olsaydı değerlendirirdim. fotoğraflardan baktığım o mavi gezegene bir de dışardan bakmak isterdim.
Kırmızı et.evet açım.
leptop.param yok ta.
Traktör. Az önce teyze yanımdan havalı havalı sürerek geçti. Ya da normaldi ben çok özendim.
motorsiklet.
araba.
güzel bir bisiklet.
bir kitap seti.
(bkz: zaman)
Uçak bileti. Bekle beni Ukrayna ben geliyorum.
Geniş ekilebilir bir arazi, suya erişimi olandan. Kömür demir ve sülfür az da olsa bulabileceğim, taş ve kile erisebilecegim bir alan daha ve bir koru. Bir sağlam, tahkimli ev, tarım insaat ve basit kimya ve imalat malzemeleri. Silah ve bol cephane. Güneş panelleri ve elektrikli araç. Denize erişimim varsa ufak bir balıkçı teknesi ve balikci malzemeleri. Anarkokapitalist bayrağım için sarı siyah boya ve beyaz çarşaf. Ekimlik malzeme (kenevir haşhaş buğday meyve sebze ) koyunlar ve tavuklar. Hepsinin etrafını çevirecek kadar beton ve dikenli tel. Gözetleme malzemeleri, depo için tank ve silo.
at avrat silah.
Bugatti chiron.
(bkz: at)
Hiçbir şey evet trabzonluyum alın terimizle kazanmadıkça bir şey yiyemeyiz biz.
bol bol fıstıklı baklava alırdım ilk önceleri.
bilmem hiç düşünmedim, hayal etmedim çünkü hayatın acı gerçekleri düşünmeye fırsat vermez!

şöyle olsa nasıl olur? vb ihtimaller insanı krize sokar. ruh sağlığınız için kafaya fazla takmayın.

edit: herkes maddiyat dilemiş sorsan mutluluktan başka birşey istemez. insanoğlu işte ister ister her şeyi ister ama doymaz!
Adriana lima.

Bedava degil mi amk.
Araba tabiki.
Her şeyi. Evet Sivaslıyım.
Dünya vatandaşlığı pasaportu
paran olsa da bedava olsa da alamıyorsun gerçi ulan nasıl hayallerim var benim.