bugün

naneden kastım b☆k tabiki. düzeltelim. neysee.

efenim bunlar rezillikleri gün yüzüne çıkınca suspus olurlar. kaçacak delik ararlar felan. komikê.

velahasıl kelam. baya baya trajikomiklêr ya. kürtlere b☆k atmak için şunu bunu yapıyorlar felan gibisinden klasik şeyler söylüyorlar. ama o b☆kları bunlarda yiyiyor. Lakin ben yapmam der.

yav bsg. he he yapmiyon. alasını yapıyor haberi yok.

her türlü orospuluğu yapıp kalbim temiz diyen örneği cuk oturi.
kimsenin kimseye bir şey attığı yok.
ayrılıkçı kürt hareketine atılır atılsa atılsa. bundan da gocunan varsa, gocunmaya devam edebilir.

ayrıca kim nereye kaçıyor, ne zaman neden kaçmışız?
ayrıca her işinde doğruyu gözeten ben, evinde çayını yudumluyorken nasıl bir nane yemiş olabilirim?
Genelleme yapılmamalı, ama ayrımcılıktan da uzak durulmalı. Geçmişte olan bir şey, birkaç anlayışsız tarafından böyle durumlara sokulabiliyor. Ayrıca o 'nane' yi herkes yemiyor ve şöyle ki herkes insanken neden böyle saçmalıklar ortada bulunsun ki? Bir -senin deyişinle hain- şahıs böyle yaptı diye millet hain olmaz.
kürtlere karşı genel anlamda olumsuz bir itham olamaz, itham olsa olsa ayrılıkçı kürt hareketine olabilir diyorum.
ve eksilere göre bazı insanlar rahatsız oluyor.

arkadaşlar ayrılıkçı kürt hareketi pkk'dır.
rahatsız olduğunuz şeyin farkına varın!

ha halen rahatsızsanız, o zaman gerçekten sıkıntı var.
devletin bütünlüğü konusunda taviz verecek değiliz, tavrımız nettir!
Rumelili değildir Anadolulu nun ne bok yediği beni ilgilendirmez.
Hiçbir ırkın bir diğerine üstünlüğü yoktur. Lakin toplumların yetişme tarzından gelen kendi farklılıkları mevcuttur. Bu kimi zaman iyi birşey gibi dursa da kötüsü de diğer ırkları rahatsız ettiği takdirde düzeltilmelidir. Bu türk için de Kürt içinde geçerlidir.
tecavüzcü soyguncu pisliklerdir. türklere en büyük zararı bu kahpeler veriyor.
Millet PKK'ya laf atınca "Kürtlere laf ettiniz böüüü" diye zırlayan sözde Kürt hakları savunucu özde apocuların zoruna gide millet

Hainlik yapmayın demesinler aq.

Kim oy veriyor PKK'ya Türkler mi veriyor amk.
Kürtler ne alaka lan? Hain olan PKK'dır. PKK'ya sövünce alınan kürdün de a... Bütün Kürtleri aynı kefeye koyup, etle tırnak gibi olan bu iki milleti bölmeye çalışan türkün de a...
"ben rum kökenliyimr kürt eşek s*kıyar de cevap versinler"

Kürtleri savunmak için yanına Türkleri çekmeye çalışarak arada Rumları kaynatan tipleri gösteren başlık

Irkçılık Rumlara, Yahudilere yapılırken sıkıntı yok Kürtlere yapılınca yer yerinden oynatıyorlar.
Ulan öşexci

Millete "Rum" kimliği üzerinden laf sokmaya çalışmak ırkçılık değilse nedir? He Davaro söylesene bakayım

Merak etme hewalim Rum değilim alakam da yoktur

Hakaret istemiyorsanız ilk önce PKK'yı aklamayı bırakacaksınız kekeler.
Ulan öşexci

Apoculara edilen lafı "Kürtlere ediliyor böüü" diye mazlum edebiyatı ile soslayıp ona buna ağzından salyalar saçarak devşirme diye anırıyorsan o hakarete de kızmayacaksın tamam mı ermeni dönmesi k*rdo seni.
2 nesil öncesi aşiret ağası tarafından kaçırılan ninesi ermeni k*rtlerin millete devşirme diye laf atma konusundaki özgüveni beni benden alıyor

Sen ilk önce gidip vaftiz olup, Ermenice isim al bakayım sonra sağa sola kim devşirme kim değil anlatırsın.
Efendim açılın, 30 yaşında askerlik görevini anlık icra eden bir kardeşiniz olarak konuşuyorum. Buraya gelmeden önce insanları ister istemez topluluk olarak düşünür, ona göre bir yargı edinirdim. Bu yaşta 20 yaşındaki çocuklarla tanışıp kaynaştıktan sonra memlekete, ırka göre yargılama olayı bende tamamen bitti. Türk Kürt diye hiçbir zaman ayırmadım zaten de burada her türlü naneyi yiyip, Kürtlere hain diyen “millet” diyerek Türklerinin alayının her türlü boku yediğini, Kürtlerin de ne hikmetse hiçbirinin hain olmadığını savunuyor. ilginç bir çekişli zinciri.

Güzel kardeşim Hakkari Yüksekovalı kardeşimle Sivas Temeltepe’de 45 gün her gün aynı şeyi yedik içtik, kantinden ne alırsam Bir tane Başkaleli’ye bir tane Hakkarili’ye alırdım. Onlar da bana alırdı. Dedim ya her şeyi beraber yedik içtik. Şimdi Cizre’deyim, başka bir Vanlı kardeşimle beraberiz. istanbul,da evlerimizin arası araçla 2 dk. Tanışmak buraya nasipmiş. Her Türlü güzelliği de gördüm, aynı milletten duşa sıçanı da. “B*k” dolu ağzınızla konuşmayınız derim. insan olun önce.
Kes lan k*rt.