bugün

azalarak tükenmesi gereken varlığımsıdır. müslüman diyerek hakaret ettiği zaman insanların gözünden düşeceğini bilen bu zeka fakiri, müslüman demektense şakirt demeyi tercih eder. tinerci olmalarını geçtim de bir de bazıları bit yavrusu-yavşak- oluyor.
Her milliyetciye fasist diyen, her sosyaliste kominist diyen, laiklere ateist diyen ultimate zihniyetin urunudur ayni zaman da.
eğer karşısındaki feto veya akp tayfasındansa şakirt denmesi yanlış gibi gözükse de değildir, çünkü böylece her müslümanı aynı kefeye koymuş olmaz bağnaz müslümana şakirt, bana ise müslüman diyerek saygı göstermiş olur. ancak bazısı vardır ki iyi kötü demeden her müslümana yafta yapıştıranlar, zaten bu başlığın esas bahsettiği denyolardır onlar; bu şerefsizler, şovenizmin ve faşizmin dibine vuranlardır.
tam şimdi sinirlerimi geren kemalist veye herneysedir.
(bkz: herkese benden çay şakirde yok)
kemalist midir bilinmez ama her müslümana şakirt diyen insanın haklı olduğu ortadadır.
peygamberinin neden 9 yaşındaki bir kız çocuğuyla evlendiğini sorgulamayan, sorgulamadığı
yetmezmiş gibi buna kutsal bir değer biçen her müslüman şakirttir. o kitabı arapçasından
okuyacaklarına türkçesinden okusalar, gerçekleri de görmüş olacaklar.
eğitim durumunun algının gelişmesine yardımcı olmadığını gösterir canlı belge...
her kemaliste de dinsiz ve beyinsiz muamelesi yapan "belirli bir kesimin" dengesizliğine maruz kalan kemalisttir.