bugün

Bedenen ve ruhen erken yaşlanacak ayrıca muhtemelen konulara ve kişilere istemsizce çok fazla takılan kişidir.
insanların dertleriyle uğraşmak zorunda olan kişidir.
not : günler gergin ve stresli olsa da sonu iyi bir yere çıkıyor.
Benim. Her günüm insanlara laf anlatmakla, zamanla yarışmakla geçiyor. Sinirlerimin yıprandığını hissediyorum, en ufak şeyde parlamaya başladım. Az önce de sinirden klavye parçaladım.

Çayırlara çıkıp çıplak ayakla yürüyesim var.
Kronik rahatsızlıklara, kapılarını ardına kadar açan kişidir.
Tansiyon, şeker, kolestrol, kalp, depresyon ilaçları için çok bölmeli ilaç kutusu olacaktır.
En sevimsizinden!
Sıkıntıli insandir.

Alenen!
40'ında muhtemelen, 50'sinde kesin kanseri görecektir.
erken yaşlanan ve etrafına mutsuzluk yayan kişi.
iş güç bahanedir, kişiliğinden dolayı öyledir. benim kendimden ve çevremden gözlemlediğim kadarıyla iş yükü, hayat şartları farketmeksizin rahat olan insan rahat, stresli olan stresli ve bu sadece insanların kişilikleri yüzünden olan bir şey. ingilizce bakınız da vereyim de afilli olsun.
(bkz: conscientiousness)
atanamayan öğretmen olma ihtimali yüksektir. kpss çalışma düşüncesi bile hastalık sahibi olmasına sebep olabilir.
söylemesi kolay ama rahat olması gerekn kişidir. kendi için.
iktidara yandaş değildir, cemaat'in kolladığı zümreden hiç değildir.. Kendi yağında kavrulmaya çalışan; toplumun büyük kesiminden biridir. Artık türkiye, açık hava tımarhanesidir.. Bakırköy ruh ve sinir hastanesi'nin ülke versiyonudur.. Her gün ne kadar cinnet ve toplu intihar olaylarını görüyor ve alışık olduğumuzdan, bu belli değil mi ? Ev halkından birisi cinnet getiriyor, diğerlerini öldürüp, kendi kafasına sıkıp; evi de yakıyor.. Bu tımarhanede kimse mutlu olamaz. Ya herkes mutlu olabilir ya hiç biri.. Köşklerinde acıyarak izleyenler, o köşkler yakılır, yok olur. Haberiniz olmaz !.
kahrı bir türlü bitmeyen insan kişisiyle ilgilenmek/uğraşmak zorunda olan insan kişisidir. bu kişilere örnek olarak, cati departmanın da çalışan operatörler gösterilebilir.
meslek lisesi öğretmenidir.
liselidir.
Ölü sezonda en boktan bölgeyi devralan satış sorumlusudur.
depresyondadır.
psikoloğa görünmesinde sakınca yoktur.
madenci de olabilir.
yaptığı işi sevmiyordur.

sevmediği yemeği bir ömür yemek zorunda olmaktır. insan sevdiğinden bile bıkarken, sevmediğini düşünmek bile istemiyorum. allah yardımcısı olsun bu insanların.*
hasta ve sinirli olur kendisini unutmuş hep başkalarını düşünen bir kişiliktir.
(bkz: türk kızı)
kendisiyle vakit geçirmesini unutan kişidir. muhtemelen yakında kafayı kıran veya hasta olma riski yüksek olan kişidir...
her günü gergin ve stresli geçen kişi paranın, yokluğundandır. günümüz şartları maalesef insanları gergin yapmıştır elinde olmayan durumdan dolayı haliyle geriliyor. özellikle istanbul gibi büyük şehirde yaşayan insanlar köylerde yaşayan insanlara göre ömürleri en az 15 yıl kısa oluyor.

adeta bir ömür, törpüsü metropol şehirler insanları canından bezdirmiş durumda sadece araçlardan, çıkan egzoz dumanı bile yaşam kalitesini düşürmeye yetiyor artıyor bile. geçim şartlarının bozukluğu ömrü kiralarda geçen insanlar, aldığı maaş bir daire senetlerini vermeyen insan stresli oluyor. insanların bugün memleketine gitse metropol şehirlerden çok daha iyi geçinir ve kafası ağrımaz. en azından kira derdi olmaz, hiç değilse ömrüne ömür katar, sağlıklı olur. çok acil bir şekilde büyük şehirleri terk edip kaliteli bir ortam doğal beslenme ve organik tarım insanlar için en hayırlı olanıdır.
sağlık sektöründe ön büro kısımlarında çalışan kesimdir.
(bkz: here i am)