bugün

yeni bir yazar. çok güzel özetlemiş konuyu(#14535830).

hoş gelmiş demek istemiyorum. nasılsa birileri gelip yazar. çok sıkıcı bir hal aldı bir yazarın nick altına gelip 5-6 tane hoş gelmiş entryinin yazılması.

26 entryi var hepsini okudum, bence iyi yazıyor.

böyle bir yazar var. haberiniz olsun istedim hepsi bu.
dokuzuncu nesil yazar, hoşgelmiş.
soru şeklinde başlık açmanın hatalı olduğunu biliyorum ama soru şeklindeki yazara da ilk defa rastlıyorum efenim..* hoş gelmiştir.
doğruluğun göreceli olabileceğini ima eden yazardır, hoş gelmiştir.
FAZLA HAMSi YEMEKTEN BEYNiNiN SULANDIGINI DÜŞÜNDÜGÜM YAZARIMSI. ZiRA FENERBAHÇE ZEKA SEViYESi GiBi BiR ŞEYi TARTIŞACAK OLAN ADAMDA BiRAZ ZEKA OLMASI GEREK DEGiLMi.

(bkz: FAZLA HAMSiNiN BÜNYEYE ZARARLARI)
bu yazarımsı arkadaş nıck altıma "ben trabzonlu degilim. beni hamsi espirisiyle eleştiremezsin" gibi bir yazı karalamış. lakin kendisi hala hamsilik yapmaktadır. ayrıca eleştirildiği zaman baglaçları ayırmak gerekiyor. yoksa hiç bir eleştiriyi kabul etmeyen bir yapısı var. sevsinler seni.
bana tavsiye vermeye kalkan zavalıcık bir yazar. ama aynı yazar, bütün fenerbahçe taraftarının zeka seviyesini bilecek kadar zeki. sen önce git kendi ailene "beni tedavi ettirirmisiniz?" de. ziraa fenerbahçe düşmanlıgı gözlerini kör etmiştir. bir insanın ölmesine sevinecek kadar alçaldıgın ortada.

hadi canım oradan. fenerbahçe ve taraftarı senin gibi ne oldugu belli olmayan insanlar tarafından eleştirilecek bir klub degildir.
kendine başka kapı bul. ha! benim problemim tutugum takımı savunmaksa, bu ugurda ne oldugu belli olmayan insanlar tarafından hastalıklı olarak nitelendirilmek bna koymaz. ya sen? kendi takımından çok fenerbahçe başlıklarında fink atıyorsun. asıl tedaviye ihtiyacı olan birisi varsa oda sensin.
ailene sabır bile dilemiyorum. çünkü onlarda sabır kalmadıgını tahmin ede biliyorum.
artık bu yazar benim için güne en iyi başlatan entryler kapsamına girmiştir. kendi çirkefligini başkalarına laf demagojisi yaparak kapatmaya çalışmaktadır. zavallılığını her entrysinde göstermektedir. ailesine sabır dilemekten başka elimizden bir şey gelmemektedir.
konu fenerbahçe olursa, degil seni! senden kaç tane varsa hiç birini tanımam.
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
Şöyle bir başlık açmış kendisi; (bkz: aykut kocaman ile adalet)
yetmemiş 4 tane entry girmiş sırf ilgi manyaklığı yüzünden. (#17624573), (#17624573), (#17624579), (#17624583)
eh zaten bununla belli etmiş kendisi ne kıvamda olduğunu, üstüne bende şöyle bir bakınız vermişim; (#17624596)
belli ki bu arkadaşın zoruna gitmiş aklınca şöyle bir ayar vermeye çalışmış! (#17624629) tabi bayağılık, adilik bununla da bitmemiş dostumuz bir de eksi çakmış (hoş umurumda değil ya, karmam zaten eksilerde*)
dostum ayar vermeye çalışacaksan biraz kalite koksun, bayağılık değil.

not: baya uğraştın galiba lan o entryyi bulmak için.
her doğru her yerde doğru mudur bilmem ama bu harbiden doğrudur.
(#18240926)
(#18240926) bakın nedemiş yüce düşünürümüz. fenerbahçe taraftarı olsam sokaklara çıkmam demiş, peki sen hangi takımlısın?

galatasaraymı?. eger galatasarylıysan bende senin yerinde olsam şikenin kıralını yapmış, teşvik primlerinin amnk...maç yapacagı takımın futbolcusunu ayartan bir kulubün taraftarı olarak çıkmazdım sokaga.utanırdım çünkü
(bkz: haluk ulusoy mesut yılmaz dönemi)

trabzonspor taraftarımısın? gönderdigi hamsilerin hesabını verememiş, şike davasında delilerinin sümen altı edilmiş, bakanların trabzonun şampiyonlugu için ince çalışmlar yapıyoruz dedigi bir kulub tarftarı olarakmı çıkacaksın sokaga.

beşiktaşlımısın? aynı şike davasında yöneticileri ceza almış bir kulub taraftarı olarakmı çıkacaksın sokaga.

ha dersenki ben anadolu takımlarını tutuyorum, ona diyecek bir şeyim olmaz. ama benim fikrime göre sen bir takım taraftarı degil fenerbahçe düşmanısın. yazdıgın yazıların çogu fenerbahçe ile ilgili...tutugun takımla ilgili dogru düzgün yazın yok.

ben fenerbahçe taraftarıyım...senin gibi rezil igrenç ifadelerle fenerbahçeye saldıran ne oldugu belli olmayan bir gurubun fenerbahçe taraftrına akıl vermesi, ne yapması gerektigini söylemesine ihtiyacı yoktur bu tarftarın. sen git kendi takımının rezil ötesi geçmişiyle yüzleş.
yüzleşki ozaman sokaga çıkmamak neymiş anlarsın.sokaga çıkamassın çünkü.
Her doğru her yerde doğru değildir ama her hakikat her yerde doğrudur. Bir felsefe gerçeği.
(#25392326) milli maçta fener düşmanlığı yapan ya bir hamsi ya da bir kedicik. milli takıma üzüleceği yerde siyaset yapıyor. sorsan milliyetçidir.
şike yapan bir takımı eleştirdiği için sadece gs ya da ts taraftarı olabileceği söylenen yazar. sebebi ne? fb ve bjk'nın şikeden suçlu bulunmasıdır. insanların içsel olarak şikeyi bu kadar sindirdiği başka bir ülke yoktur.
(#25445635)

uzmanlık dönemini yaşıyor, eline sağlık.
(#26242919)

imza. daha önce de gelmişim buraya şimdi fark ettim. farkında olmadan ikinci kez tebrik ediyor olmanın haklı sevincini yaşıyorum.
değildir.
örneğin, ailen soyunu devam ettirmek için seni doğurmuştur, doğrudur. ancak ülkenin havasını kirleten bir bireyi dünyaya getirdikleri için yanlış yapmışlardır.

genelle, özel arasında doğruluklar değişiklik göstermektedir.
Doğru kişiden kişiye değişebilecek bir faktör.