bugün

öncelikle şunu söyleyeyim hepsi grubunun fanatiği falan değilim ama şöyle bir gerçek var ki hepsi grubu daha ergenleşmemiş, müzik nedir bilmez, zevkten mahrum çocukların dinlediği bir grup. gülçin ise o grupta en çok dikkat çeken ve sesi en iyi olan kız. gülçin'i gruptan ayrıldığı için daha da başarılı buluyorum. o çocuklara hitap eden saçma gruptan ayrılıp kendi yolunu kendi belirlemesi daha akıllıca oldu. bir röportajını okumuştum, röportajda kendisini beyonce gibi hissettiğini ve kararına bağlı kalacağını açıklamıştı.yakın tarihte çıkardığı "ara ara" şarkısı ve klibi çok ilgi topladı. eğer youtube'da izleme fırsatınız olursa yorumlar çok olumlu, pek çok kişi onun gruptan ayrılmasını doğru buluyor.
(bkz: bir grup olarak hepsi)
(bkz: doğru söze ne denir)
--spoiler--
Şinhua haber ajansının bildirdiğine göre, yarın tüm ülkede ve Çin'in yurt dışındaki diplomatik misyonlarında bayraklar yarıya indirilecek. Çinghay eyaletinde yerel saatle sabah 10.00'da 3 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak.
--spoiler--
beni derinden üzmüş ayrılıktır. duyduğumdan beri ağzıma bir lokma girmiyor. yemeden içmeden kesildim..

hayır şimdi sinirden kendimi sikicem, ondan korkuyorum...
herkesi ve sözlük yazarlarını hazırlıksız yakalamış haberdir. ulan, insan, alıştıra alıştıra söyler be! bir hafta entry girmeyip, yas ilan edelim. bana ne lan? kimler kimlerden, analar çocuklarından ayrılıyor. ölüm diye bir şey var. böyle zırtapozluklar sikimde değil.
(bkz: yahşi cazibe simge tipi mutsuzluk) *
(bkz: bütün ülkede yas ilan edilmesi)
Bu başlığı açanın Şilideki son mağdenci olması ihtimalinin artmasını gösteren olaydır.
japonya depremi haberini sollayacak gelişme.
şaka olsun lütfen.
Şarkılarında anıran bir ses duyulmayacağının gerçeğidir.
geri kalanların tepsiolarak mücadeleye devam edecekleri rb grubu.
hepsi grubu artık hepsi değildir. artık bir kısmı olmasıdır...
En iyi durumdur. Kız kendine grupta yazık ediyordu. Her ne kadar yeni parçaları çok sağlam olmasa da ara ara singlesi iyidir.
ayy bize nedir.
ne oluyor ya, sözlükçüler kendinize gelin, hepsi mi dinliyorsunuz siz. * *
(bkz: sözlük hepsi dinlerse)
(bkz: hazin son)
beni derinden yaralayan olaydır sözlükcan. gülçün olmazsa hepsinin 1 yanı eksik, 1 yanı yaralı olcak. şimdi hepsine kim kaset yapacak sözlük? hepsinin ellerinden kim tutacak? hepsini seviyoruz. hepsinin ... neyse.