sonucu da hepimiz orospu çocuğuyuz'a çıkıyor. herkes kendi adına konuşsa ne güzel olur.

Dip not: tüm kürtler tüm vanlılar üzerine alınmasın, alınması gerekenler kendilerini biliyor.
BAK DEPREMDE SIZE GELEN YARDIMLAERI BDP IC EDIP GIZLIDEN SATIYORMUS, HELAL OLSIN BDP YE SIZE YAKISAN O.
hepiniz kürtseniz, siz hepiniz ben tek, en iyi kürt ölü kürttür.
neverland.

türkçesi; hayır lan.
nolur bizimle empati kurun, nolur bizi sevin safhası geçildiği için ister kabul et ister etme bu realite geçmişten bugüne kadar bir çok bedel ödeyerek varlığını kabul ettirmiştir diyebileceğimiz bir durumdur. türk bayrağının yakılması ergenekon belgeleriyle ortaya çıkmış bir komplodur. ülke van'lılara zarar vermek istememiş olsaydı, onlarda atmış oldukları birçok dost adımından vazgeçmezlerdi. ki çoğu vazgemiş değil henüz, kardeşlikten yana. ben ise neyleyim kardeşliği diyenlerdenim. neyse.
Tabi tabi, hatta hepimiz orospuçocuğuyuz.
(bkz: bölücü söylemler)
(bkz: yok öyle bir şey)
allah'ı protesto edenlerin saçmalığıdır.

deprem olur, yardım götürülür, düzen sağlanır, herkes evlerine yerleşir, hayat devam eder.

bu böyledir. böyle olmalıdır.

lakin hepimiz vanlıyız, şuyuz, buyuz demenin anlamı ne?
allah'ı protestomu ediyorsun?

allah'ım hepimiz vanlıyız, götün yiyosa bizide depremle mi diyosun?

beyin çürümüş, millet napsın.
erciş'in yerlilerinin türkmen olduğunu bilmeyen insan söylemi. Kürt ve türk milliyetçiliğinin en yoğun olduğu 1999 seçimlerinde deprem bölgesi ve civarında MHP nin seçildiğini görebilirsiniz.

http://upload.wikimedia.o...3/Il%C3%A7e1999_genel.png
yağmacı terörist değiliz, türküz elhamdülillah.
hepimiz türk olabilseydik bu sıkıntı olmayacaktı. türk tarihiyle, toplum yaşayışıyla; kürt tarihi, toplum yaşayışı karşılaştırılamaz. bi türlü kimsenin kafası almadı bunu, yanarım da buna yanarım.
türkiye cumhuriyeti vatandaşıysan türksündür. ben şahsen ne kürtlüğü kabul ederim nede vanlı olmayı. olanıda tutmayalım. olmak isteyen haber versin askere atmanız için taş, molotof falan temin edilsin. *
en iyi kürt ölü kürt
nasrettin hoca durur mu yapıştırmış cevabı:
"bir gün bize de bekleriz hanım!"
ayrıca yardım getiren kamyonları da yağmalarsınız.
hepimiz vanlıyız
hepimiz kürdüz
hepimiz ermeniyiz
hepimiz hrank dink iz
neyiz lan biz...
(bkz: allah bülent ersoy a uzun ömürler versin)
ne münasebet. allahına kadar adanalıyım ve türküm.
ben değilim.
neden olayım ki.
hiç onlarda hepimiz türküz, hepimiz nevşehir, kayseri, izmir v.s liyiz duydunuzmu?
düzce depreminde hangisi düzceli olupta yardıma geldi.
yardım çalışmalarında gelenlerin ne amaçla geldiğini gördük.
ben almayayım birader.
sen istediğin kadar onlardan ol.
hepimiz müslüman' ız ve bu vatanın evladıyız, haksızlığa uğrayanı, ezileni; koruruz, severiz, destekleriz, ancak ne ermeni oluruz ne hıristiyan, saygı duymak, acımak başka bu işler başka, bu ülkenin tüm fertleri her zaman için tek yürek ve vücut olarak düşmanının tepesine balyoz yumruk olarak inmesini de bilir, dostunun ve mazlumun tepesini şefkatle okşamasını da bilir.
çanakkale bir bütün olarak, asıl düşmanlarımıza karşı hep beraber savaştığımızı unuttuğumuz ve onları bırakıp birbirimize düştüğümüz acınası durum.

edit; insan canını ayrıştırmak hangi akla hizmettir.
bu zor zamanlarda vandaki felaketi yaşayan masum, merhamet dolu insanları teselli amaçla açılmış bir başlık ırkçılığa gerek yok..
(bkz: güle güle kullan)
van türkiyenin bir ili. türklere ait. son günlerde kim en çok saçma başlık açacak diye bir yarışma falan mı düzenleniyor burada?
HEPiMiZ vanlı olabiliriz ama hepimiz kürt değiliz. tıpkı herkesin istanbullu, ankaralı vs. olmaya çalışıp olamadığı gibi.