çirkin olmayan o kişiler yanlış kişiye aşık olmuş.
Çirkinlik sorun değil de aptal insanlara aşık olmak büyük bir sorun.
Hahaha hep başima gelen şey(di).

Bir gün arkadasim 'lan olm bu kizlari cok ariyonmu?' Diye sordu. Çirkinler hep beni bulurdu. Sonra bir gün aynaya baktim. Asıl sorun bendeymiş, çirkin olan benmişim.
çirkin demeyelim ama hep beğenmediğim başkasından hoşlandığım sırada beni seven kızların ahını alma durumumdur. ayrıca ömrüm boyunca yaşadığım durumdur.
onlara çürük elma muamelesi değil insan muamelesi yap. nitekim öyleler sonuçta.
ülkemizde ki çirkin kızlara bile öyle bir davranıyorlar ki onlar bile bakmıyor. haspamlar
çok şanslısınız demektir, çirkin şansınız var. bilet alın.
sizin de çirkin olduğunuzu gösterir. çünkü çok çirkin insanlar umut bulabilmek için kendi güzellik seviyelerine yakın insanlara yaklaşmaya çalışırlar.
sevdiğim tarafından sevilmememin nedeni beni seveni sevmemem mi.? diye aptalca bir soru sormuştum zamanında.

not: beni seven çirkindi anlaşıldığı gibi
''çirkin kız'' durumu göreceli olmakla beraber, başıma geldi 75 bir kız tarafında sevilmenin ii bir tarafını göremedim ayrıca arkadaşlıklarıda super oluyor bu tarz kızların. ve kurtulana kadar canın çıkıyor.
inanın bana en güzeli aşkı yaşatır bu insanlar. zira amaçları kalbinize hitap etmektir. iş işten geçince anlıyor insan bazı şeyleri.
güzel kız uğraştırır fakat çirkin kız hem uğraştırmaz hemde verir ikilemi doğurabilir.
Allah'ın verdiği bir mesajdır. aslında yüze değil yüreğe bakmalıdır insan.
(bkz: çirkin olmak)
belki o çirkin bir başkasının dünya güzelidir.
en kötü alın yazısıdır:)
aşkın takıntıdan ibaret olduğunu gösterir. güzel ya da yakışıklı birinin aşık olması çok zordur ya da olmazlar çünkü peşinde birçok kişi vardır onları beğenen onlara aşık olan. bu yüzden sadece seçerler. çirkinlerin ise pek bir şansı yoktur böyle konularda onlar birini sever ve o biri onu sevmez, ulaşamaz ve aşık olurlar. yani takılır kalırlar.takıntıdan fazlası değildir aşk o yüzden de tek aşk platonik olandır, en uzun o sürer.
hiçkimse tarafından aşık olunmama durumundan iyidir.
edit: "not:ben değil bi arkadaş."
insanı bunalıma sürükler.
(bkz: neydi suçum)
öyle popoya böyle pipidir diye tabir edersek olur.
ama mesela tencere kapak misali diye diyebiliriz.
bahtsız bedevi 'de olabilir, yakışıklısınızdır veya güzelsinizdir..
ama işte kader..
sizin de çirkin olduğunuza delalettir.
davul bile dengi dengine çalar atasözünden hareketle aşık olunanında çirkin olduğunu düşündüren durum.
görüş açına bağlıdır.muhtemelen tanımıyorsundur, görünce de tanışmak istemiyorsundur.gariptir yanii.kalbini kırmadan ya reddedirsin,yada onunla yeni bi yola baş koyarsın..
eğer aşık olduğun "çirkin" sana aşık oluyorsa harika bir durumdur.
hep çirkinler tarafından aşık olunmak; çokda kötü bir şey değildir aslında.

bkz: bunu bulamayanlarda var.