bugün

entry'ler (44)

sevgiliye hep çok iyi davranıp alttan almak

şımartmaktan başka bir işe yaramayan gereksiz durum.

supernatural

internetten dizi-film izlemeyi sevmeyen biri olarak saatlerce başından kalkamadığım, yapılacak onca şey varken beni bundan mahrum bırakan sevgili dizim. inanılmaz akıcı, olayların birbiriyle bağlanması çok iyi. ve tabiiki dean etkenini unutmamak gerek.

sevgilinin yanında rahat olamamak

aşık olduğunu sandığın, ama yanında kasılmana sebebiyet veren hede.

aslan burcunun en iyi anlaştığı burçlar

koç ve yay burçlarıdır.

yay burcu erkeği

sevilesi burç grubudur.efendim, bu burçlarda şeytan tüyü mü vardır nedir bilinmez, çoğu sempatiklik olur bunların.öyle komiktirler ki zaman nasıl geçer anlamazsınız,öyle güler ki içiniz erir resmen.ee tabi birde çok açık sözlüdür,acayip dobradır.ne düşünüyorsa o an senle ilgili hemen söyler sizide ''hönk.?!?!'' diye bırakır öylece...ama anlarsınız kötü niyetle dememiştir o...
en sevmediğim huyları sorumsuz,ilgisiz,kimseyi takmayan sallamayan bir insan olmalarıdır.çok fazla çapkın olmaları da cabası.biriyle sevgiliyken başka kızlarla konuşmaya bayılırlar,kur yaparlar onlarada.dolayısıyla çok aldatırlar ve sonuç olarak terkedilirler.sonra yakınırlar ama fayda yok tabi.aşk acısından falan anlamaz bunlar.aşk nedir bilmez ki.sevmemiştir kimseyi,kolay kolay bağlanamazlar çünkü.vakit geçirip,eğlenmek için flört ederler.en doğrusudur belkide böylesi.üzülüp, kendini bitirmekten iyidir en azından.

sözlük yazarlarının ruh halleri

huzursuz.

anarsik ninja

hoşgelmiştir.

şey kelimesinin türkçedeki önemi

anlatamadığınz şeyler için kullanılır. * *

otobüste yaşlılara yer verip teşekkür alamamak

teşekkür için yer veriyorsan,hiç kalkma yerinden dediğim durumdur.

hep çirkinler tarafından aşık olunmak

görüş açına bağlıdır.muhtemelen tanımıyorsundur, görünce de tanışmak istemiyorsundur.gariptir yanii.kalbini kırmadan ya reddedirsin,yada onunla yeni bi yola baş koyarsın..

aşk tesadüfleri sever

film sadece ağlatmayı hedef aldığı için saçma olandır.o ne kadar tesadüftür öyle.çarşıya,pazara,manava çıkarken bile karşılaşılır mı? komik olmuş.gerçek hayatla alakası yoktur.haa,ağladım mı? evet,ağladım.ama bi mantığı yoktur,fazla sahtedir.

acı çekerken başka birine aşık olmak

acıyı hafifleteceğini, unutacağını falan sandığın normal bir durumdur.

platonik aşk süresi

yollar değişsede değişmeyecek olandır.anladım..

erkeğin ağlaması

erkeklerde ağlar,hem de nasıl ağlar*

kişisel gelişim kitaplarıyla yaşayan insan

gelişmesi beklenen insanlardır.

mutlu olmanın yolları

insan nereye kadar spor yapıp,çeşitli uğraşlar arayacak?bir sonu yok bunun.herşeyi olacağına bırakın.takmamaya gayret edin.üzüntülerinizi içinize atmamaya gayret edin,içinizde barındırmamaya dikkat edin.bi zaman sonra bunalmamıza neden olabilir.kendiniz gibi olun,3 günlük dünyanın tadını çıkarmaya bakın.bu yeterli bir sebep.

recep tayyip erdoğan denince akla gelenler

(bkz: bir daha da davosa gelmem ben)*

kendini sanatçı sanan şarkıcılar

(bkz: bedük)

kızlar soyunurken odaya giren öğretmen

(bkz: vay adi çabuk çık dışarı!)

arda nın manchester city e satılması

türk telekom arena yapılırken, bu sene şampiyon olma ve şampiyonlar ligine katılma gibi hedefleri olan galatasaray'ın, arda'yı satmayacağı,transfer yalanı.pardon haberi.