cünkü kadınların degersiz oldugunu düşünuyor bunu isteyenler. Kadınlara saygıları yok.
Bakire olmayan kızların isyan ettiği durum.
(bkz: işi kılıfına uydurmak).
Bakire olmayan kadın eğer daha önce evlenmediyse veya çok genç ise güvenilmesi pek kolay olan tipten biri değildir. kimse güvenemez onun yollu olmadığına. Haklı sebepleri de vardır, o yaşta ve evlenmeden yaşamaması gereken şekilde cinsellik yaşamıştır. Lakin bakire kadında böyle bir güvence ihtimali daha da yüksektir, zaten psikoloji de bunu destekliyor, evet.
kurtulmak istediğim sayko düşüncedir, modernleşme yolunda yürüyoruz. hadi bakalım. gavat olmadan çıkabilirsek iyi olacak şu işin içinden.
önceki ilişkilerine göre kıyaslanabileceğinin düşünülmesi.

acaba benden önceki erkek arkadaşı daha mı iyiydi? gibi gibi.
Toplumsal ezikliktir. Değersizlik hissidir. Bu laflarım inanışı ve hassasiyeti olanları kapsamaz. Ama geneli böyledir.
Toplum algısı yüzünden.

Ciddi ciddi şu an çevrenizde hiç sevgilisi olmamış kaç kız var. Sevgilisi olupta sevişmemiş kaç tane? cinsel birleşme olmasa da sevişiliyor yani. Anal oral birlikteliğe girmiyorum bile. Yada jinekologlar cüzzi bir miktar karşılığı zarı dikiyorlar dostum. Sen bakire sanıyorsun ama değil. tüm bunları kafaya takarsan kendine ve karşındakine yazık edersin.

Karşındaki kişinin ruhu kevaşeyse o zarı diktirir ilk gecesinde de sana acemilik yapar bir bok anlamazsın sonrada bekaret önemli diye sağda solda atar tutarsın. önemli olan karşındaki kişiyi iyi tanı gerisine sonra karar verirsin.
eşinin veya sevgilisinin artık her neyse, kendisinden daha önce bir başka birisinin altında çığlıklar attığını, zevkten inlediğini veya eski sevgilisiyle yaşadığı pozisyonları ister istemez aklına getirdikçe içten içe kötü olan ve psikolojisi bozulan erkektir. şimdi eğri oturup doğru konuşalım beyler, tamam hepimiz moderniz merak etmeyiniz, bende zaten bu entryi bir mağaradan veya ağacın tepesinden girmiyorum, gayette modern bir plazadan yazıyorum herkese.

her neyse efendim şahsen öncelikle belirteyim ki namus bacak arasında değildir evet ama sırf bacak arasında değildir diyede kucaktan kucağa gezilmemelidir. he, belki kadının zamanında sevgilisi olmuştur ve çok sevmiştir yaşamıştır birşeyler bunu anlarım ama bazı fahişeler vardır, her haltı yer ondan sonrada gelir "nımıs bıcık ırısındı dıgıl tımım mı!" der. bu tıpkı kızların gençliklerinde gidip piç erkeği tercih edip sevişip sevişip evlenme vaktinde o piç erkeklerin hiçbir sike sap olamadığını görüp gelip beyefendi erkekleri istemeleri olayı gibidir. ayrıca aklıma gelmişken, bir erkek eğer kendisini evlenme yaşına kadar tutmuş, sabretmiş ve bakir kalmışsa bu kişinin en büyük haklarından birisidir bakire bir kız istemek. ama her önüne gelene yürüyüp eve atma peşinde olan erkeklerde var, bunlar birde oyunun sonunda bakire kız ister, bakire olmayanlara orospu damgasını vurur, bunlara edilmesi gereken küfürleri size bırakacağım. heh gelelim artık konumuza, ben mesela bakire olmayan bir sevgilimle ilişki esnasında kendimi hep kötü hissetmişimdir, sebebi ise şudur, düşünsenize sizinle sevişiyor yatıyorsunuz felan ama o an aniden aklınıza şimşek çarpıyor, diyorsunuz ki bunların belkide aynısını veya daha fazlasını benden önce kimbilir kimlerle veya kaçkere yaptı? işte bu düşünce hep insanı kötü yapar. bende bilemiyorum, normal olması gereken hangisi?

sanırım normal olması gereken dediğimiz durum bile içinde yaşanılan çağa ve zamana göre değişmektedir. mesela şuan fazlasıyla normal gelen el ele tutuşmak veya yanaktan öpmek gibi şeyler 50-100 yıl öncesine kadar çok ciddi meselelerdi, doğuda hala öyledir. veya şuan aşırı gelen şeyler mesela swinger çiftler gibi, belkide bundan 50-100 yıl sonra çok normal gelecektir.
aidiyetlik duygusu olabilir mi?

yada gavatlık olmayabilir mi acaba amk?
kimse bir bakire kızın ne yaptığını bilemez ya suçludur ya suçsuz ama sırf böyle ihtimal var diye ne yaptığı belli olan birini mi secelim bu mu mantık modern olucaz diye gavat olduk oğlum insan sevdiği kıza bakmaya kıyamaz millet sikip sikip bırakıyor sonra modern olun modern olun kavatligin gurmeliği olmaz ben nasıl temiz yasadiysam karşıdaki de temiz olsun isterim bu bir seçimdir hatta haktır siki olan adam oluyor aliminyum ya.
Kim sevdiği insan için ilk olmak istemez ki? Bu özel bir şey.
0 km yeni araba istemek gibi sanıyolar heralde.
Ben temiz ve 0 km isem karşımda ki de öyle olsun,olmalı,olması gerek.
olması gerekendir. namus bal gibide bacak arasındadır fakat sadece bacak arasında değildir. anlayana...
Bence bakirelik erkeklerin isteği değil çünkü erkeklerin isteği evleneceği kız tarafından bir değer göstermesini bekler kızlar bekaretini bunun için evleneceği erkeğe saklar.
tamamen "yaşanmışlık" kelimesine olan gıcıklığımdandır.

sırf bu yüzden bişey yaşamamaya çalışıyorum.
Hiçbir erkek çocuklarının başka erkeklerin girdiği delikten çıkmasını başka erkeklerin yaladigi memeleri emmesini istemez de ondan.
Doğal olan değil mi insanların evlenene kadar ya da sevdikleri insanlarla ilklerini yaşamak istemeleri.