bugün

Bir galatasaraylı olarak bu adamı zerre sevmiyorum. Bi bu bir de feghouli.

Adamlar o kadar bencil ki resmen kendilerine top oynuyorlar. Asla pas atmaz mı insan ya. Her atağın anasını sktiler. Ulan o kadar adam siz gol atın diye mi orada toplandı. Peki o forvet sen pas at diye orada değil mi. En müsait sen isen kaleye vurursun, değilsen en uygun adama atarsın.

Fatih terimin yerinde olsam böyle bozuk mantaliteli adamları tekme tokat oyundan alırdım.

*feghouli herkese pas atıyor ama falcaoya atmıyor. Kıskanıyo mu arası mı bozuk anlamadım gitti. Adam asla pas vermiyor asla.
Karaçocuk ayıp amk pas at pas.
çok ilginç bir çocuk bu.

başka kimseyi sallamadan kendi iyi yaptığını ve iyi bildiğini oynuyor. tribün mü yıkılmış, adam mı atılmış vs umrunda değil.

elbette her fırsatı değerlendiremiyor, sonuç olarak messi değil.

ama galatasaray'ın kendi sisteminde etkisini yapıyor işte.

bitiriciliğini eleştiren var...

bruma da süper süratliydi ama onyekuru sanki o konuda bi ayak önde gibi geliyor.

pas tercihleri falan da ondan iyi.

satın almak bence imkansız değil. avrupa'da onyekuru gibi kanat arayan bulur.

ama türkiye'de yok işte.

diyeceksin ki garry var... bana göre garry de net kaliteli topçu.

ama garry'yi garry yapan da gomis gibi gelmiştir hep.

harbiden inanılmaz bi ikiliydi.
görsel
bjk'nin sağ beki karşısında şov yapabilir.
karşısında lens oynarsa büyük zikiş var.
Bu adamdan cacık olmaz.
Senin de ayağını zikeyim.
Sıtma geçti corona mı oldu bu yamyam abuk sabuk oynuyor.
Galatasaraylı ergenlerin abarttığı futbolcu. Tek meziyeti koşması başka da numarası yok. Evet.
1997 yılında Nijerya'nın anabra eyaletinde bulunan Nijer nehri kıyısındaki onitsha şehrinde dünyaya gelmiştir.
Bir Afrika antilobu gibi rakip savunmanın arkasına sarkması en önemli özelliğidir.
Kadıköy'deki Fenerbahçe maçının 90+7. Dakikasında bu özelliğini göstermiş ve o kapkara taşaklarını fb' lilere tabiri caizse yalatmıştır.
görsel
kadıköy'ün içinden geçmiş futbolcu. evet.
görsel
Galatasaray'ın Kadıköy'deki gol kralı olabilir.
Her sene Kadıköy'de golü var.
fenerbahçe nin kocasıdır.
fenerin içinde gezdirip attığı unutulmazdır.
pilav üstü kuru nasıl koydu ama henry onyekuru.
izlediğime gerçekten çok mutlu olduğum az sayıda futbolcudan birisi. Tüm hayalleri gerçek olur umarım, hak ediyor.
Bence Bayern Münih Paris SG kalitesinde bir takımda ilerde oynayabilir.

Adam deli fişek agbi.
kadıköy'deki performansı belgesel haline getirilip, futbol akademilerinde çocuklara ders olarak izletilmelidir.
maçın henüz 20. saniyesinde defans arkasına sarktı ve maç boyunca bunu sürekli tekrar etti.
ve 90+7 de yine aynı şekilde savunma arkasına sarkıp, kaleciyi dans ederek çalımlayarak golü attı.
resmen, defans arkasına nasıl koşu yapılır?
dersi vermiştir.
galatasarayın hücüm hattına hareket getirmiş cok hızlı bı oyuncumuz bu adam yokken sankı galatasaray karsı kaleye gıdemıyor rodrıgez vardı oda bunun kadar olmasada hücüm attında bıseyler yapıyodu ılk sezon gorduk ıste rakıp keleye gıdemeden 90 dakka bıtırdımız maclar oluyodu bu adam geldı 2.sezon bambaska bı gs oldu adamda ztn bızı sevıyor baska kulupte oynayamıyor yedek kalıyor ustune bırde genç
8 mılyon verıp bonservısı alınmalı bı an önce
diagne copune 13 mılyon saydık 8 mılyon bedava bu speed gonzalese.
Bu adama iyi futbolcu diyenlerle aynı takımı tuttuğuma inanamıyorum. Bir üstteki entrydeki yazar da Rodriguez onyekuru kadar iyi olmasa da idare ederdi falan gibisinden birşeyler söylemiş.

Abi maçı başka tarafınızla mı izliyorsunuz. Onyekuru Rodriguezin yarısı etmez.

Adam boş kaleye atamadı. Kaleci bile yoktu o derece.

T: oynayacağın futbolu seveyim...
Tam bir balon. Dokununca at kendini yere. Evet.
dün çomarlık yaptığı pozisyon.
aslında bu tarz bencillikleri her maç yapıyor. fenerbahçe maçında da yapmıştı.

görsel
sözleşmesi bittiği için takımdan ayrılmış.
kalan maçlarda yok.
Bu sene Fener maçı dışında pek kendini gösteremeyen kişisi...
güncel Önemli Başlıklar