bugün

kıymet bilenle karşılaşma olasılığı düşük kızdır. Ben çok az gördüm en azından.
(bkz: 404 not found)

Geleceğe yatırım yapıyordur o kız.
erkeklerin ütopik eş hayalidir. toplum arasından herhangi bir dedektör aracılığı ile bulunamadığı için çoğu hem zeki hem yakışıklı hem sadık hem de fedakar erkek bekar dolaşmaktadır.
Yollusu yol alır benim bildiğim tek şey bu. Başlıktaki gibi kızların içindeki aşk duygusu hep tüketilmistir onlar zeki onlar sadık fedakar ya karşıdaki kendinde her seyi yapma fırsatı bulur bilir zarar gelmeyeceğinin. insanlar nankör dişisi erkegi farketmiyor.
(bkz: ebenin amı)
Müslüman kız.
Benden çok bahsettiniz biraz da başka şeylerden konuşun.
Boyle birine adayım. Bulursam hemen teklif ederim. Tabi cikma teklifi degil evlenme teklifi.
çoktan zengin bir koca bulmuştur.
Güzelliği fazla kaale almazsak benimdir.
siz sikik sokuk davranın barzo gibi sonra yok vefalı kız nerde bizi niye bulmuyor. önce aynanın karşısına geçip ben neyim diye bir sorun kendinize ondan sonra sadık fedakâr kız karşınıza illa ki çıkar.
Benim sevgilimdir. Çok severim kendisini.
Mutluluk verir. O sizi bulur eğer siz doğru insansanız.
Değerini bilmediğiniz kız.
Hepsi bir arada full pakettir.

Şöyle ki; siz full paket alacak kadar yeterli misiniz? Malum full paketler full fiyat* gerektirir.
Varsa boyle bi kiz nufus cuzdanini evinden almaya raziyim su an.
Bulursanız bana da bir tane ayarlayın efendim dedirten kızdır.
full+full titanyum paket.

görsel
404 not found.
Kıymeti bilinmeyen, anlaşıldığında da iş işten geçmiş kızdır.
umulur ki lezbiyendir. erkeğe kalırsa üzerler.
Ezbere yapılan akıl yürütmelere ben inanmıyorum.

Güzel bir kadın size aşık değilse fedakâr da olmaz sadık da. Bu nedenle bir insan hangi özelliğe sahip olursa olsun size aşık olmadıkça bir kıymeti yok.
Nesli tükenmekte olan bir türdür. Unicef tarafından koruma altına alınmıştır.
o dediğiniz benim.
180 üstü kaslı erkekler eqlesin.
Zeki ve güzel hariç ben.

Hem vefakar hem cefakar ve nadiren de olsa fedakar olabiliyorum. Gerçi sadakatimi ölçecek bir durumum da olmadı ya neyse.