bugün

entry'ler (345)

2017 eurovision şarkı yarışması

sirf avrupaya tepki olsun diye eşşeği saldim çayira şarkisiyla katilmaliyiz bize de bu yakişir.

türk dizilerini izlemek için psikopat olmak lazim

bunlar nasil dizi daha da kötüsü bunlari izleyen toplumun hali ne olacak izlemek için bir neden ariyorum ama bulamiyorum bir en fazla iki dizi belki izlenebilir gerisi berbat hitap ettiği zeka seviyesi +10-15 ve +65 var ya bunlari izliyorsak ki izliyoruz ki var biz bitmişiz desene...

allah birdir hz muhammed onun kulu ve elçisidir

Kelime-i Tevhid: Müslüman olan her kimsenin bilmesi ve inanması gereken kelime-i tevhid yani:

"La ilahe illallah, Muhammedün Resulullah"

Anlamı: "Allah'tan başka ilah yoktur. Hz. Muhammed (s.a.v.) Allah'ın Peygamberidir"

Müslümanın her fırsatta söylediği Kelime-i tevhidin faziletleri çoktur.

"Zikrin (Allah’ı anmanın) en faziletlisi La ilahe illallah demektir." (Nesai)

"Benim ve diğer Peygamberlerin dediği en üstün şey, La ilahe illallah sözüdür." (Tirmizi)

"ihlâsla Lâ ilâhe illallah diyeni Allah ateşe haram kılmıştır." (Buhari, Müslim)

"La ilahe illallah diyene, işlediği günahlardan dolayı kafir demeyiniz! Buna kâfir diyenin kendisi kâfir olur." (Buhari)

"Günde yüz defa La ilahe illallah diyenin yüzü kıyamette dolunay gibi parlar." (Taberani)

kara çarşaflı

Gerçek müslüman kadindir .

onun çarşafi kara sizi yüzünüz kalbiniz tüm bedeniniz kara.
herkese servis ettiğiniz götünüzü öbür dünyada görürüz.

yazarların parfümleri

A&B değişmez.

gelecekteki sevgiliye not

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar,
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel
sigaramin dumani yoktur yarin dini imani *

bahar candan

direk müzeye kaldiracaksin.

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim

hep söylediğim ama hiç bir zaman doğru söylemeyi beceremediğim cümle.

ben hiç kitap okumadim

cin ali serisiymiş belli zaten senin cin ali serisinden kalma olduğun.

ben hiç kitap okumadim

hayatimda hiç bir kitabi bitiremedim aslinda bir kaç kez merak sardim bu sefer olacak dedim ama kitabi biraz okuduktan sonra kafama yatmadi hiç birini bitiremedim bana kitap okumayi nefret haline getiren ise Anna Karenina kitabiydi (öncesinde de sevmezdim) 9. sinifta edebiyat hocamizin benim için seçtiği ve okuyup anlatmami istediği kitabin sadece özetini ve kritik bölümlerini okuyup anlatmakla yetindim çünkü kadinin hareketlerine anlam veremiyordum saçma geliyordu bana gibi gibi...
kitap okumuyordum ama insanlari okuyordum zaten bütün mesele de bu değil mi insanlari hayati daha iyi okumak değilmi kitap okumanin özü ben okumadan zaten sahiptim bunlara belkide bu yüzden saçma geliyordu bana hala okuyabiliorum ve hiç biri beni şaşirtamiyor...

ya o fav ı geri alabilir misin sevgilim kızıyor da

sevgilin başka nelere kiziyor ?
onlari da söyle peşinen yapmayalim hammmnn.

fikçi tüpret

benden de delisi varmiş amk.

kadinlari tanimanin en iyi iki yolu

süphesiz 1 : publuc aggent
2:evlilik programlari

neden mi
çünkü :hi ı am thomas ı am a photographer do you wanna be a model.diye estetik iki cümle ile başlayip karşisindaki kurbanini önce şaşirtip sonra biraz şrinlikler yapip ve o tatli sohbet arasinda teklifini yapan iş çikmaza binince cebindeki eurolari dolarlari çikarip kadinin gözünün içine sokan ve en son istediğini alan bizlere de büyük sanatsal içeriğe sahip bir eser birakip eğelendiren eğlendirirken de düşündüren bir çalişma olduğu için.
evlilik programlari bildiğiniz gibi işte herşey ortada .

evlilik programina çikacam

evet yanliş duymadiniz çikicam ve talip olmak istediğim bayanin egosunu şiir ile çiçek ile güzel sözler ile tatmin edip ehh bir çay içelim deyip arka koltukta maddi durumumu masaya döküp sağa sola bir aptal gibi bakip belki aklinda olduğum biri varsa da o mu atik asllaaaa diye iç geçirmesi ve herşeye rağmen geri dönmek ve hiç birşey olmamiş gibi hayatima devam etmek istiyorum.
uygun mudur?

bir erkeğin en çaresiz anı

kendisine talip olarak geldiği evlilik programinda bayanin ^geldiğiniz için çok teşekkür ederim ^ile başlayan o lane olasi cümleden sonra sahnenin neresinden stüdyoyu terk edeceğini bilmeyen sağa sola nere olan nereeee der gibi gülümsemesi.
gerçekten çok aci .

kime ne bundan

normalde yapilmasa daha iyiyken yapilan eylemden sonra söylenmesi gereken vurucu cümle birini ikna etmen gerekiyorsa ona istediğini ver.

son 10 yılda yaptığın en cesur şey

otoriteler ve gözlemci arkadaşin verdiği rapora göre % 90 boğuldu denilen bir cehenemde rambo gibi kurtuldum üstelik sudan çiktiktan sonra yarim saat araliksiz nefes alip verdim bir santim bile hareket edemedim.
hayatimin dönüm noktasiydi.

kırmızı başlıklı kızdaki kurdun eşcinsel olması

o yüzden kadin elbisesi giyip dudaklarini kirmiziya boyadi sirf zevk için yapti bunu amaci kiz olsaydi kafasina bişey geçirip ona sahi olabilirdi kanimca.

cinsellik ve siyaset

farkli partilerdeki vekillerin birbirilerine verdikleri eskort numaralari olarak ta anlatilabilir.