1. 11.
  onların dedelerine zamanında çok sorular sorulmuştu ama hiçbirine cevap vermediler. bugün cuhapelilelere hdp terörist parti de küfür yersin. gerçekten çok yazık..
  2 -1 ... frank lucas
 2. 12.
  Aynı soru cehape ye de sorulmalı.

  Pkkdan farkınız var mı?
  2 -4 ... ayk73
 3. 13.
  Daha düne kadar çözüm süreci gibi ponçik bir isim koyup, haburda davul zurnayla terörist karişılayan terörist destekçileri dün fetonun kulu köpeği olup bugün etmedikleri lafı bırkmadıkları şekilde bugünde "ayno soro CHP yı sorulmalo" diye PKK yı bşkalarına yamama derdinde.
  Sanıyorlar ki herkes kendileri gibi aptal, bu basit numarları herkes yiyor.
  O zaman ben söyleyeyim sana kardeş. Bugün CHP denilen parti PKK ya hayır diyemiyor. Çünkü Kürtlerden aldığı oyların diyetini ödemek zorunda.
  Ama Chp ye laf söyleyecek en son kişi akp liler. Sizin PKK ile yaptıklarınızı ne tarih unutur, ne biz.
  Yani yok chp den farkınız, tam tersine kat kat fazlanız var.

  O yüzden biraz gururlu olun,utanıpta susup oturun. Tabiki gurur ne demek, biliyorsanız.
  1 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 14.
  hdp ye oy veren pkk sempatizanları barzani ibnesinin elinde bulundurduğu topraklara gönderilmelidir. ne bok yiyorsanız gidin orda yiyin.
  2 -1 ... donjuan5
 5. 15.
  benim de bir sorum var.

  hdp'ye oy verenleri anlayışla karşılıyor ve ülkenin 3.büyük partisi olduğu gerçeğini görüyorum.

  ancak partinin çizgisini pkk çizgisine ısrarla çekmeye çalışan gruba artık seçmenlerinin de dur demesi gerekiyor.

  büyükşehir belediye başkanlarını piyon gibi kayyum kucağına ve hapse gönderen hdp yönetimidir. buna inanın bugün selahattin demirtaş'ın içeride olmasına cumhur ittifakı kadar sevinen birileri varsa onlar da hdp içindeki pkk kanadıdır.

  ahmet şık'ın istifasında işaret ettiği grup partiyi tamamen ele alıp, toplum önüne farklı dilde konuşan isimleri sürüyor. ahmet türk, selahattin demirtaş, sırrı süreyya, selçuk mızraklı toplumun en azından pkk ekseninden çıkardığı siyasetçileri piyon olarak kullanıp arka planda hala terör örgütü övüyor.

  bunun en keskin örneğini istanbul seçimlerinde gördük. teröristbaşının kardeşi tarafsız kalın derken demirtaş gidin oy verin cumhur ittifakına karşı durun dedi. seçmen kimi dinledi demirtaş'ı.

  bugün imralıdaki teröristbaşı hdp'lilerin güncel siyasi görüşleriyle alakalı hayal kahramanından ötesi değildir. hdp seçmeni ısrarla ve ısrarla siyasete şans vermek istiyor. hdp yönetiminin bu 6 milyon oyu bir kalıp olarak düşünerek sürekli pkk güdümünde siyaset yapma işini bırakması lazım.

  yoksa sosyalist gelenekten geleneler ve şehirli kürtler için chp kapısı orada gerçekçi bir seçenek olarak duruyor.
  -4 ... viba
 6. 16.
  sikimsonik bir güzelleme yapılmış. gören de demirtaş pkk'dan nefret eder sanar amk. yemezler sayın hdp trolleri. hdpye asla alışmayacağız.
  1 -1 ... uluyan bilge