bugün

Chp'nin genel başkan yardımcısıdır.
mutluyuz amına koduğumun beyinsizi.

bu adamlar ilk defa bizlerin oyuyla girdi meclise ve ülkedeki ilk terör olayları bu adamlar meclise girdiği için yaşandı.

neden öyle oldu peki?

belli değil.

iki seçim arasındaki 3 aylık dönemde, barajı kılı kılına geçmiş bir parti, "türklerin oylarına" da ihtiyaç duymasına rağmen terör faaliyetlerini başlattı.

çünkü bu onlara çok fayda sağlar değil mi?

götünden haberi olmayan herifler şurada siyaset yapıyor ya bir halt biliyormuş gibi, hasta oluyorum.
benim amk. 400'ü verin barış içinde hallolsun bu iş diyen katliama, teröre ortak değil meclisteki siyasi bir partiye oy veren teröre ortak dimi?
hdp'yi seven chp'lidir.

çünkü ortak noktaları var: erdoğan düşmanlığı.

görsel
hdp millet vekilinin ya da belediyelerinin pkk ya yardım yaptığını bilmiyordur ya da biliyor ama kana susamışlığı aklını başından almıştır ve hdp ye oy atmıştır. Örnek verecek olursak hdp li belediyelerinin terör operasyonlarını engellemesi.
Eğer yine aynı yanlışı tekrarlarsa amına koyayım ben onun.
askerliğini bedelli yapmıştır.
hdp'ye oy veren kürdü anlarım.

ama türk milliyetçisine milliyetçi, faşist, katil vs. vs. deyip de hdp'ye oy veren sikko solcuların ben kafatasını sikeyim.
Muhtemelen hdp nin türk bayrağını kıvırdığını, Atatürk'ünde yazılmasında canlı şahit olduğu istiklal marşımıza bunların ırkçı dediğini bilmiyordur. Yoksa oy atarlar mı ya ? O kadar akılsız olamazlar (!)
tek derdi var. tayyip.
oy verdiğinden pişmanlık duymamış chp lidir. çünkü içine erdoğan kini ve nefreti bürümüştür. tek derdi hükümet aleyhine elinden ne geliyorsa yapmaktır.
annesi çeşitli yollarla para karşılığı cinsel birleşmeye giren kişidir.

edit: lan orospu çocuğu deyince kızıyorsunuz. işte tam istediğiniz gibi entel entel sövdüm gene kızıyorsunuz. oğlum ananızın mesleği yanlış ben ne yapayım? bakkala manav mı diyeyim?

zamanında bas bas bağırdık siklemediniz. şimdi herkes ortak kınama yapmış hdp imza bile atmamış. yani demirtaş taşşak geçmiş ve demek istiyor ki;

qandırdım zaaaa xd

halen bişey diyemiyoz. sizin beyninizi sikim.

(bkz: çok kırdınız lan beni orospu çocukları)
çözüm süreci adı altında ülkeyi felakete sürükleyen akpli'den bir farkı olmayandır.
tarihi bir yanlış yapmış chp'lidir.

not: chp.
denize düşüp yılana sarılmaya çalışırken yılanın götüne kaçmasıdır.
Akp ye oy veren mhp li gibidir. Yalnız burada baraj korkusu tersine işler. Şimdi seçim olsa mhp barajı geçemez.
helal olsun sayende bombayı patlattılar.

(bkz: anladın mı inceyi)
Ya su muhabbeti yapan akpli kardeslerimiz bir sefer iki sevim sonucunu karsilastirsinlar. Haziranda dogudan milletvekili cikaramayan akp erken secimde diyarbakirdan milletvekili sayisini arttirmis vanda ve diger sehirlerde vekil cikartmis. Simdi bir dusunun hem akpye hem hdpye oy veren secmen mi fazla yoksa oyu 1 puan degismeyen chpden gecis mi fazla.
Bu patlamalardan sorumludur. Evet.
benimdir. kürttüm, sırf kemal kılıçdaroğlu tuncelili diye ona oy verdim; doğu insanıdır diyerekten. sonra hdp'ye oy verdim. açık ve net.
Olmayandır.
Chpli chpli'dir. Seçimlerin ardından Chp'nin oy oranlarında hemen hiçbir değişiklik olmaması da bunun kanıtıdır.
Hdp'ye oy veren sevgi kelebekleri zaten her daim bir oraya bir buraya dönmeye alışmış rüzgar gülleridir.
Çıkara göre her partiye konar bu kelebekler.
Not: Chp oyunu arttırmak için bir takım şaibeli tipleri partiye doluşturup en yüksek sıralardan aday gösterdiyse bu kemikleşmiş chp seçmeninin suçu değildir ve de başka bir başlığın konusudur.
Aklı sıra emanet oydu bu. Seçmene içindeki ses: ''hdp ye oy ver, akp nin gücünü azalt'' dedi. Yapanı da var yapmayanı da orası ayrı mesele fakat verene de sorulur: Kuzuyu kurda emanet etmek değil mi bu yapılan?
Aklı başında bir insan kedisini terk edip aslan kafesine girer mi?
Bence hayır.
CHP de günümüzde genel olarak hakim olan zihniyete ayak uydurmuş CHP lidir. Eee pkk lı itin cenazesine katılan bir parti başkanının apo bayraklarının açıldığı mitinglerde boy gösteren milletvekillerinin seçmeni de böyle olur.
Pişmandır. En azından öyle umuyorum. Kabul edilemez bi durum.
Ne hikmetse 7 hazirandan sonra hdpnin oylari dusunce, chpnin hic oyu artmamis. Akpye gitmis hdp oylari.