bugün

Karınca ve özgür bir at. Muazzam hayvanlar. Kim bilir ne hikayeler çıkardı onlardan.
Ben bukalemunla konuşup ona ikizler burcu olduğunu anlatırdım.
Kesinlikle panda.
(bkz: deniz atı). Ona dünyadaki tüm erkeklerden sadece onun doğum yaptığını söylerdim.
fil olurdu benim tercihim, küçüklükten beri merak etmiştim uçmak isteyip istemediklerini.
Kedimle. Ama onunla zaten konusuyorum ya... kopeklerle o zaman.
Bal porsuğu

Bu ne biçim bir yaşama azmi be kardesim.
öteki dünyanın kapılarının bekçisi olduğu için kedi olabilirdi. Ancak 200 yıla yakın yaşayan kaplumbağalar. yine de ilk tercihim kuşlar.
Kuşlar mesela bizim evdeki cicikusla muhabbet etmek isterdim.
Kesinlikle kedimle konuşmak isterdim. Gerçi ne diyeceğini biliyorum ama. (bkz: ne çektim ben bu karıdan). Şaka şaka ben kedime çok iyi davranıyorum kesinlikle elimi falan ıssırdığında evde kovalamıyorum onu (bkz: yalandan çarpıldı)
Hiç biriyle

Ben onların sessizce dinleme özelliğini sevdim.
hayvanlar konuşmasa da ben onlarla konuşabiliyorum ki. kuşumdur.
Mirketle konuşmak isterdim. Gerçekten sevdiğini başkasının kabilesinde gördüğü zaman ölüyor mu onu sorardım.
eski sevgilimle.
Kesinlikle sincaplar. Esas amaç Dünyayı ele geçirme planlarından haberdar olmak.
(bkz: rick and morty) sorun şu ki kim kim konuşulacak? Biz kim? Ne film dönüyor burda?
atmaca, kesinlikle.
Böcekler ve kuşlar ile konuşmayı ve neleri gördüklerini falan öğrenmek isterdim.
hepiciğiyle.

karıncalar dahil. ama nedense karıncaların söyleyecek önemli şeyleri yoktur gibi geliyor bana.

sanırım en çok kedilerle konuşmak isterdim. her birinin şahsına münhasır karakteri var çünkü.

kedilerden sonra kuşlar gelirdi, kargalarla konuşmak isterdim, bir de serçelerle. tavuklar hariç.

ulan hayvanlarda bile, 2 sohbet için bile olsa zeki bir mahlukat olması özelliği çekiyor beni.
Tabii ki kedilerle.
Yarim saat kendini sevdirip sonra tırmık ıssırık kombosu yapıp kaçmanın mantığını sormayı çok isterdim amk cocuuna
Bir konuşsa
görsel
neler anlatır Aslan Kraliçe.
kiminle konuşmak isterdimi geç de kediler konuşsa ilk söyleyecekleri şey herhalde "nankör sensin lan dallama" olurdu.
kargalar ya da kaplumbağalar, yüz yıllık ömürleri var, kim bilir ne nasihatler verirler.
harika başlık. hepsiyle isterdim hepsiyle. eminim hepsi hoşsohbet hayvanlardır.
bize burda seçenek sunmuyorlar mecbur hepsiyle muhattap oluyoruz.
ateistlerle.
güncel Önemli Başlıklar