bugün

sözlük yazarlarının en iyi geçirdikleri yıldır.

benim 2007 di.
1991 . Hayattaki ilk ve tek başarım.
(bkz: 2008)
ben yaşadığım şeylerin hangi yıllarda yaşandığını hiçbir zaman hatırlayamam millet 1990 falan yazmış. sorun bende mi anlayamadım.
Bu yil olmadigi kesin.
2000. Ondan sonra okula başladım.
Aslında çok zekiydim, beni eğitim mahvetti. (bkz: Mark Twain)
Tam yıl değil ama anne karnındaki 9 ayı söyleyebilirim zira sonrası yasanılacak gibi değil.
1960'lı ya da 70'li yıllarda yaşıyor olsaydım bunu diyecek bir yıl yaşardım belkide ama günümüzün insanı değilim hiçte.
2014 idi...
en kötüsü de 2013.
benim en çılgın ve çalkantılı yılm 2013. içinde hem acı hem tatlı olaylar var.
2011 idi. Sözlük ne zaman zamanı geri almak istesem kendimi o tarihte buluyorum. Güzeldin 2011.
2013 e kadar gayet başarılı gidiyodu fakat ondan sonrası bir intihardı.
24 nolu entriyi yazmaya şaka lan şaka fdfdfd.

bundan 5 yıl önce idir 2010un sonları ve 2011in başları.
Sanırım 2005 senesi.. Lise hazırlık dönemleri. o değil de 26 yıllık hayatımda "en iyi" değil de tek iyi geçen yıl olduğunu farketmem de ayrı bir hüzün konusu oldu benim için gece gece, teşekkürler sözlük...
2015 kesinlikle..
2007 veya 2009 dur.

zaten 2010 dan sonra iyi bir yillim yok.
Kesinlikle '96. Şu aoç sütlerinin depozitolu cam şişede satıldığı, direk şişenin soğuk soğuk kafaya dikildiği yıl.
Bin dokuz yüz doksan sekiz de iyi çalışarak lise sınavında anadolu lisesini kazanmıştım. Ondan sonraki yılların hepsi boktan anasını satıyım.
(bkz: 404 not found)
tüm sene iyi veya tüm sene kötü diye bir şey olabilir mi?

12 saat evde yalnız kalsam; parmağımı yaktım diye kendime küsüp, kendimle kavga edip terk edip, bunalıma girip barışabilen insanım. hayatım iddaa olsa her anıma ayrı oran verilir, kimse benden monoton bir sene beklemesin.
Henüz gerçekleşmemiş yıldır. Sabırla beklenmektedir.
akp iktidarından önce kıyaktı,
sonra step step boka sarmaya başladı.
başımızda o kadar musibet vardı ki hiç birinin olmadığı ve ailenin tam kadro olduğu son yıl 2000. sonra yavaş yavaş her şey boka sardı.
2016 olmadığı kesindir.
2029 tabi o yila kadar yasarsam.
2005 ,2007

zaten 2010 dan sonra boka sardı.