bugün

Hayır değilim. işler istediğim gibi giderse muhtemelen 7-10 yıl içinde memnun olacağım.
Evet hayatimin mutsuzlugunu cok geride biraktim cocuklarimla hayatim huzurlu mutlu geciyor.
Bu ne kadar açık ve güzel bir soru Cevabım

tabi ki hayır.
Aslında memnun olmam lazım ama benle ilgili sıkıntım var. Kendimi çok darlıyorum. Şükredecek o kadar şeyim varken kendimi sıkıntıya sokuyorum.
Ne memnunu yaşamıyoruz bildiğin sürünüyoruz, ayakkabımda çalındı zaten, hayattan tamamen soğudum.
Bu şey gibi oldu ölüme hazırsanız sizi önden alalım.
e yani.
görsel
ne ben hayatımdan ne hayat benden memnun, nasıl uzlaşacağız valla bilmiyorum. * *
Niye ki? Memnun olmayanlara idea firsati mi var?
Evin dışına çıkana kadar memnunum. Evin dışına çıkıp dünyayla temas ettiğimde maruz kaldığım arsızlıklar, öküzlükler, haksızlıklar, kendimi korumak ve hakkımı aramak için yapmak zorunda kaldığım çirkeflikler insanlığımdan soğutuyor. Böyle olduğunda açıkçası hayattan memnun olmuyorum. Sonra eve dönüyorum ve yine hayatımdan memnun oluyorum. Oyun gibi. Yuvarlanıp gidiyoruz işte.
evet ancak bir kaç şeyi değiştirmem lazım.
izmir yolunda saatte 190 km hızla giden leondayken arkadaşımın bana sorduğu soruydu.

sol frame de görünce akşam vakti hatırlatıp güldürmüş sorudur.
fena değil lan.
memleket için iyi sayılacak bir maaşa, bilgisayar başında, yüzlerce mini etekli ofis kızına baka baka çalışıyorum. daha ne olsun amk.
değilim...
hayatından memnun adam gecenin 1'inde kendi kendine dert anlatır mı?