bugün

böyle sefalet mi olur asitsiz kolam? bir steakhouse, bir whopper'a hasret kalmış çocuktur, hep hamburger yemeyi hayal eder, yanında kızarmış patates, ketçap ve mayonez.
çocuktur o, beslenmeyi, bol bol kalori almayı ister, nasıl yakacağını dert etmeden..

bir de böyle çocukları onlar amerikan malı diye götürmeyen anne babalar vardır ki kafalarına honey mustard sos dökmek gerekir. bu nasıl cahilliktir ki bir çocuğun kafası böyle saçmalıklarla doldurulur? bunun gibi anne babalar görünce çocuk yapasım kaçıyor isteksizim!
aferindir.

şahsen ben çocuğumu hacıoğlu kültürüyle yetiştirmeyi düşünüyorum. *
yaşadığı yerde olmadığından gitmemiş çocuktur. onun yerine bitlis te büryan yer. urfa da adana yer. sende yaprak yersin.*
zengin cocuktur. burger king menuleri 4 kusur dolardan baslar, ama normal bir yemek nerden baksan 10 dolar tutar. adam akilli yerleri hic saymiyorum bile. ha zengin insanlar da gider tabi burger king'e gitmez degil. bunun en onemli nedeni, 24 saat acik olmasidir. e tabi gece partiden donuyorsun karnin ac, saat 5, bir tek burger king var seni kucaklayacak.
muhtemelen burger king'e ilk kez gidip sınıf atlayan bir yazarın hemen havaya girdiğinin göstergesi bir başlık...

(bkz: 21 yaşında cinsel deneyimi olmayan erkek)

(#6232305)
büyünce obeziteyle karşılaşmayacak çocuktur.
halk çocuğudur.batıyor galiba birilerine.o çocuk simit ayranla karnını doyurur.
kendisine imrendiren çocuktur.
keşke ben de, burger king'e hayatımda hiç gitmemiş olsaydım. *
yeni doğan ve burger kingte doğmamış minicik çocuklardır. acilen şırınga ile 2 al 1 öde kampanyası aşılanmalıdır. 8 yaşına kadar gitmemiş ise 2 al 1 öde kampanyası fitil ile verilmelidir. * *
parası olmayan ya da parasını ota boka harcamak istemeyen çocuktur.
burgerking e gitmeyen çocuk, pek de birşey kaybetmemiş çocuktur**. hayatında hiç anne yemeği yememiş çocuğun açtığı başlık gibi geldi biraz.
Ranch'in tadına bakmak için 25 kuruş daha ödeyeceğine hiç gitmese zararlı çıkmayacak çocuktur.
avuc kadar burgere ve azicik patates kizartmasina 10 lira verecegine oturur adam gibi iskenderini yer, kolasini icer, tatlisini yer ustune de cayi goturur. 10 liradan artan parayi da bahsis birakir garsonun yuzunu guldurur.

yani burger king ve mcdonalds tan yemeyen kisi cok yagli olan ve etinin nereden geldigini bilmedigi seyi yemek yerine babasinin ve dedesinin yedigini yiyip atalarinin izinden gider. cok mu abarti geldi, git bir cevrene bak.

26 yasima geldim, ingiltere de de yasadim ama hayatimda hic bu kan emicilere para kaptirmadim ve bundan son derecede gururluyum. bu tur yerlerin yemeklerine cok guzel diyenleri super size me yi izlemeye davet ediyorum.
burger dudağın ne olduğunu bilmeyen çocuk.

http://ekranmemuru.files....m/2009/02/burger-king.jpg
ranch sosa artı 25 kuruş daha vermektense o tadı hiç tatmasa daha iyi olabilecek çocuktur.ayrıca hayatın da hiç obezite gibi bir sorunla da karşılaşmayacaktır.
Burger king o kadar güzel değil zaten.
Canı çekiyorsa kolundan tutup bir whooper menu ısmarlanması gerekir.