bugün

bana yavşak insanları hiç bir zaman kale almamam gerektiği olmuştur ve her zaman kendime güvenmem gerektiği...
Herşey soyutta başlar somutta devam eder.
Siktir etmek.
Verme sırrını dostuna o da gider söyler dostuna.
Güvenmek, sırtından vurulmak. Hop don basa , güvenmemek.
kadınsız hayat ne kadar da huzur vericiymis be kardesim? bir kac erkek bir araya geliyoruz, delikanlıca konusuyoruz, olmadı kavga dövüs, fakat canımıza kıymıyoruz. fakat isin icine kadın girdigi anda bütün olayın rahatı, huzuru, bilimselligi, mantıgı, merhameti, insanlıgı, gereksinimi bitiyor. siktirin gidin lan amcıklar...sizlere toplumda gerek yok, siz bütün ortamı geriyorsunuz, sizler önce o kisilik sorunlarınızı tedavi ettirin, sonra o göte dayalı pantolonunuzla/bluzunuzla/ eteginizle sokaga cıkın, fakat kisiliginizi tedavi ettirene kadar uzak durun toplumdan..
gerçek dostların hiçbir zaman yormaması. ne kadar uzun süre görüşmemiş olsan bile tekrar bir araya geldiğinde aynı frekanstan devam edebiliyor olmak.
Bu hayatın bana ait olduğunu. her şeyden ve herkesten daha değerli olduğumu.
Hayatın bana yok gitti bak addaaa dediği şeylerdir.
Herkesin degistigi değişebileceği eskisi gibi olmadığı dostluklarin arkadaşlıkları lisedeymiş üniverstedeymiş gibi kalmadığı sağlığın yaşadığın süre boyunca önemli olduğu, bilgi birikimin kendini geliştirmenin önemli olduğu.