bugün

deneyim etmeden tam anlamıyla öğrenemediğimiz gerçeklerdir.
bir fis sigara olmus 50 lira.
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşayamaz.

alıntı.
Savaş alanına doğan çocuklar var. Açlıkla her gün mücadele eden çocuklar. Onların suçu yok tabi, sorun paylaşmayı öğrenememiş büyüklerde.
Hayatın kahpe tarafını gördükçe
Senin ne kadar temiz bir insan olduğun ortaya çıkıyor.
Bir yandan bu gerçekler çok acıtıyor diğer yandan düzgün bir kişiliğe sahip olduğun için seviniyorsun.
Anladım sonunda bu dünyaya ait olmadığımı ve hiç bir zaman da olamayacağımı anladım.
Yanlış zamana mı denk geldik?
Bu kadar düşünceli olmak, insanları kırmamaya çalışmak, insanları mutlu etmek artık anlamsız geliyor. Kimin için yapılacak bunlar değecek insan kalmadı.
En iyisi yalnızlık be kalmadı kimseye güven
Hayatın pembesi gitti.
( o kadar doluyum ki bu konu hakkında yazacaklarımı anlatamayabilirim bölük pörçük olduğu için ama hissedin en azından.. )
Uzgunum, onunuzde guzelce bir sansiniz olmadigi surece cikmadigi surece istediginiz hicbir seyi yapamayacaksiniz olmak istediginiz konuma gelemeyeceksiniz..
Herkes, herkessiz yaşar kimse kendini oksijen sanmasın.

alıntı.
Anlatmayla anlaşılmaz, başa gelince öğrenilir.
elbet bir gün öleceğiz.
En masum sanılan kızın bile minimum bir saksosu olduğu gerçeği.
Kürt devleti kurulursa top yekun savaş çıkabilir. 10 şarjör ve ak - 47 alıp uhud savaşına gidelim şakaları yapanlar acaba o gün gelirse ülkesinin bağımsızlığı için savaşacak mı yoksa "müslüman" kardeşlerine kurşun sıkma tartışması mı yapacaklar merak ediyorum.
Acıdır.
görsel
görsel
fakirliktir düpedüz, nevet.
hepimiz bir gün öleceğiz.
her zaman mutlu olamazsın, her zaman mutsuz da olamazsın. bazen sadece hissedemezsin.
geçim sıkıntısıdır.
Sizinle konuşmak istemeyenin ağzından zorla laf alıyorsunuz ama konuşmak isteyen biriyse evdeki cansız hayvan biblolarına isim bile koyuyorsunuz arkadaşlar..

Tried approved.
degisen birisini gordugunuzde yadirgamamak gerekli. ben bunu ogrendim. birisi bugun fenerbahceliyse yarin besiktasli olabilir; bugun solcuyken yarin sagci olabilir; yada daha baska nicesi. degisim doganin kendisinde var. tas bile magruz kaldigi yagmur damlalarindan ruzgardan sebep sekil degistirebiliyor. insanlarin dogrulari, hayat gorusu, vizyonu zaman icinde farkli tecrubeler yasadikca yeni bir seyler ogrendikce degisebilir. her durumu kendi icinde degerlendirmek gerekir. kendi dogrularimiz bizim yoldasimiz.
Belli belirsiz bir kast sistemi vardır.

Başardıkça, başarılı oldukça ilk olarak aynı seviyedeki tanıdıklarınız sizden nefret etmeye başlar.

Bu da sizin için sınıf atlarken ödenmesi gereken bir bedeldir.
Zirveler soğuktur ve yalnız olmayı gerektirir. Heyt be! Boşuna dememişler.