bugün

güvensizlik.
(bkz: sosyal medya geliştikçe hayattan soğumak)
(bkz: bıyığın yakıştığı kadınlar)
su içmek için uyanıp onun yerine kusmak. günaydın.
ayak serçe parmağını evde top oynarken sehpaya vurmak. 14 sayfa yazılmış hiç biri bu kadar soğutmaz.
dondurmanın külahından pat diye yere düşüp sadece elinizde sapı kalması halidir.
inanın çekip gidesim geliyor hayata küsüyorum.
kayınpederini kaçak et keserken yakalaması,hemde askerlik arkadaşının kızıyla.
afedersiniz ama bgun başıma gelen olay.

ev aradaşınızın sıçıp sifonu çekmemesi.
eski fotoğraflara bakmak. okkalı bi küfür var burada. insanın geçmişi kaplumbağanın kabuğu gibidir. nereye gidersen git hep üzerindedir. gerisi laf-ı güzaf. bunu anlatacak kelime de yok aslında. insan içindeki her şeyi ifade edebilse keşke kelimelerle.
ay sonu gelmeden cepteki paranın bitmesi.
dershanede yan sırada oturan kızın ayakkabısını çıkartması.
Uzatılmış bir elin havada kalması.
(bkz: babadan dayak yemek)

yaş ilerledikçe hissiyatı derinleşir lakin hayattan tiksinti kaçınılmaz..
yolun ortasında arabayla ezilmiş bir köpeğin çırpınışını görmek. insanlıktan, hayattan, herşeyden soğutur.
sevdiklerini bırakıp bu şehirden gitmek.
happy days-don't go.

dinle anlarsın dedirten cinsten.
kendi sesim. deminden beri youtube'da sevdiğim şarkıların karaokesini bulup şarkı söylemeye çalışıyorum ama katlettim bütün şarkıları, notaları, esleri... keşke şarkı söyleyebilseydim.
sevgilinin eski sevgilisi, ıslak tuvalet terliği, dışardayken telefon şarjının bitmesi vs.
Kiymet verip yeri gelip sofranı yeri gelip derdini paylaştığın arkadaşının arkandan iş çeviren bir ispitçi oldugunu hissettiğin an hayattan soğuduğun andır arkadaş.
Diş Ağrısı.
beklemek. bir şeyin olmasını, birinin gelmesini beklemek ya da bir haber beklemek, olumlu ya da olumsuz. artık öyle ya da böyle olup bitsin, çıkıp gitsin bu fikir aklımdan, hayatımdan diye beklemek.
sevip de küstüğün küstükten sonra da yolda görüp de despot kesilen arkadaş var ya o. çıkma bir daha karşıma ulen.
Bir kişiye gereğinden fazla değer verip sana götlük yaptığını görmek.
kediye tecavüz eden insan kılığındaki yaratıklarla aynı havayı solumak.

uyarı:link psikolojiyi olumsuz etkileyen resimler içeriyor.

http://www.fatihbelediyes...vuz-magduru-zavalli-kedi/
kesinlikle pazartesi sanki damarımdan bütün kanlar çekiliyor, içim kararıp adım atmaya mecalim kalmıyor. marketlerde derin dondurucudaki hazır kızartmalar gibi hissediyorum kendimi çaresiz ve soğuk.