entry'ler (37)

bi yardım istiyoz hemen başlık siliniyo

bi yardımcı olmadınız ha valla beklemedeyim hala.

bi yardım istiyoz hemen başlık siliniyo

beyler 18 yaşındayım dersanede aynı sınıfımda bi kız var açılamıyom şuana kadar hiç sevgilim olmadı bi yardım edin lütfen.

bu kardeşinize bi yardım edin

edith o dediğin olmuyo işte bi bahane falan lazım bana.

bu kardeşinize bi yardım edin

soracak kimsem de yok tek ümidim sizsiniz.

cips isteyince patates kızartması yapan anne

kendi yaptığı patates kızartmasının daha yararlı olacağını düşünerek çocuğunun sağlığını korumaya çalışan annedir, candır o can..

anadoluda derse türbanla girmenin serbest olması

bence o kadar yadırgamamak gerekir zaten liselerde orta okullarda 2. dönem veya gelecek yıl kılık kıyafet özgürlüğü gelecek(belli esaslarda tabi) zaten ünilerin çoğunda baş örtüsüyle derse giren öğrenciler var

bir kız ve bir erkek asla arkadaş olamaz

abaza erkek için çok doğru bir yaklaşım aa kendi hormonlarını ontol edebilen erkekler için yanlış bbir tutum

hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler

dondurmanın külahından pat diye yere düşüp sadece elinizde sapı kalması halidir.
inanın çekip gidesim geliyor hayata küsüyorum.

adana da ve mersinde görülen yabancı cisim

dün akşam saat 20.30 sularında görüldü.
Bizzat ben gördüm cisim helikoptere benziyordu ışık saçıyordu ben arkadaşlarla makara yapıyordum öyle bir şey olmaz diye ama ışık birden parladı ve spiral yaparak kayboldu çok şaşırdım ışık sandığım şey sanki birisi far açmış gibiydi ama o cisim kaybolduğunda ışık değilde duman göründü video çekmek istedim ama yanımda kamera yoktu.
( not: bende inanmam böyle şeylere ama dünkü gördüğüm o cisim beni inandırdı )

ankara nın başkent yapılmasının sebepleri

dış tehditlere karşı korunaklı önemli bir stratejisi olduğu için.

osmanlı devleti nin yaptığı en büyük hata

devlet işlerine kadınları karıştırmak ( o dönem için geçerli ).

toplu taşıma araçlarında gıcık olunan tipler

heh bide aktarmalı gideceğin bir yer varsa ikinci otobüse bindiğinde kent kartta aktarmalı biniş demesine rağmen şoför bu işte bir katakulli olduğuna inanarak kent kartta öğrenci bastırması.

toplu taşıma araçlarında gıcık olunan tipler

dolmuşta para vermene rağmen unutup senden para vermemişsin gibi ima eden şoför.

iradeyi güçlendirmeye yarayan tüyolar

oruç tutmak.

ak parti nin cemaati kullanmaya çalışması

gülen cemaatinin kullanılması cemaattaki yüz binlerce insanın ak parti adına oy kullanılmasını sağlamakta bu insanların oy kullanmasının yanında bölge ve mahallelere ayrılarak kişileri ak parti lehine oy kullanmasını israr eden kişilerdir.

üniversiteye gir gerisi kolay

annelerin babaların çocuklarını gaza getirmek için söylediği büyük bir yalandan ibarettir.

idam edilirken söylenecek son sözler

+bırakın gideyim.
-güle güle.

türk erkeği

yolu bilmese de yol tarifi yapabilen canlıdır.

iplerini koparan kukla

fenerbahçe - galatasaray derbisindeki kukladır.
http://www.youtube.com/watch?v=T-pc3gv5QUo

baba ben yazar olduma muhtemel baba cevapları

-baba ben yazar oldum.
+iyi annene bi akrostiş yazsana yıl dönümü hediyesi babında.