1. 1.
  Hayata değil insanlara katlanmaktır.

  Hayat insanlardan oluşur, gerekli gereksiz.

  Hepsini siktir edip kendinize kutu götlü bi manita yapıp onu hayatınız yapın arada siz onu sikersiniz bazen de o sizin hayatınızı siker yine kendini sikmiş olur siz zevk alırsınız.

  Hayat katlanmaya değecek olanlarla güzel, hadi öptüm. Oyşh.
  ... derwish dede
 2. 2.
  ne kadar dostun olursa olsun, dost edinemediğin kişilerledir kafan. ne kadar malın olursa olsun, sahip olamadığın mallardadır kafan. ne kadar seversen sev, ne kadar sevilmediğindedir kafan. ne kadar katlanırsan katlan, ne kadar sarılırsan hayata, o kadar uzaklaştığın için uzaklardadır kafan. kısacası dostum, tüm sorun bu doymaz, iflah olmaz sersem kafandadır. kafamdadır. kafasındadır. hepinize kafam girsim vesselam.
  1 ... tonysoprano
 3. 3.
  istediğin hayatı yaşayamamaktan öte istemediğin bir hayatı yaşıyorsundur, bir süre idame ettirirsin bu şekilde, "olacak mı lan acaba"? dersin sonra bakarsın olmuyor katlanmaya çalışmakla, e başka da bir alternatifin yok; ne zaman bitecek acaba dersin göz karartırsın tak etme noktasına gelince, biraz böyle geçer, ardından bitmesinden de it gibi korkarsın sonra mal gibi kepaze gibi dengesiz bir şey olur çıkarsın. en sonrasınd... yeter lan sıkıldım. gece gece dramatize etmeye gerek yok.
  ... mandayuvayapmissogutdalina
 4. 4.
  Yaşamak hayata katlanmak demek.
  2 ... clementine doe
 5. 5.
  kader de ne varsa onu yaşarsın isyan etmenin anlamı yok Allah ne yazmışsa odur ...!
  -1 ... calaprations