bugün

(bkz: yarra)
(bkz: pakize)
(bkz: düriye)
(bkz: cevriye)
handikaplı.
kızlar için (bkz: saniye) (bkz: kadriye) (bkz: gülbahar) (bkz: nigar) (bkz: halime)

erkekler için (bkz: sabahattin) (bkz: lütfü) (bkz: abdullah) (bkz: aydın) (bkz: bekir)

-hepsi etrafım var olan isimlerdir, bir de ismiyle hayata 2-0 önde başlayanlar var, benim gibi. (bkz: muhammed) (bkz: muhammet)
Akrabamla konuşmamdan örnek vereyim sizlere ;
-Adı ne ?
-Selahattin Emir .
-Emir güzelmiş ya .
-Selahattin'i beğenmedin mi yani? Dedesinin ismi sonuçta biliyorsun.
- Şey yani... Emir iyiymiş ya. ( iç ses: Neyseki bir seçenek daha sunmuşlar ufaklığa. )
(bkz: jabağı)
satılmış.
bir çeşit anlatım bozukluğudur. dünyaya değil de hayata başlayan bebekler favoridir.
(bkz: kezban)

"Sizin kezban da pek bi tatlı ayol..."

Hayata 1 0 kaybederek devam edecek isimdir.

Doğuştan kezbansın gibi espirilere maruz kalabilir.

bir de büyüdüğünü düşünün.
ismiyle seslenirseniz kavga sebebi.

-aşkım
*hayatım
-seni seviyorum kezbanımm
* bitti. Daha arama beni.
Abdürrezzak

karşıt görüşten isimler yazayım da alttan alttan laf atayımcılar da gelmiş. la iki dakika rahat olun la. her sikilaççide bi totolaççi çıkaracaksınız illa.
mahmut ve satılmış, bu isimde öğretmenlerim de olmuştur vakti zamanında, çokta eğlenceli olur bu isimdekiler.
(bkz: kemal)
abdurrahman.
kürdo. hayatı film gibi geçer.

(bkz: unutulmaz kürt filmleri)
Recep,tayyip,erdoğan isimlerinden herhangi birisi olabilir.
ersin. yemediği şey kalmaz maalesef.
kezban
cumali
fikriye
şükriye
zımzımettin
ali can
veli can
hacı can.
(bkz: muhammed)
(bkz: mustafa)
merve. düşünsene senden onbinlerce var. ülkende, şehrinde , semtinde, sokağında, okulunda, sınıfında, üniversitede, kampüsünde, sınıfında vs. hatta zorlasan evinde bile bulabilirsin.
oylum ve okşan.
abdulrezak.
corç.

(#20588498)
Kesinlikle yarra.
Recep tayyip olması lazım. insan oğluna göz göre göre hırsız ismi koyar mı ?
okşan diye bir arkadaşım vardı her gün babası okula gelir kızın ismiyle dalga geçenlerle konuşurdu. baştan düşünecektin babası!