bugün

bu isimler o denli saçma sapan isimlerdir ki er kişisini hayata 1-0 geride başlatır.

erkek: taylan berkecan aykut satılmış

kız:naciye güllü nevriye hatun
(bkz: mahmut)
(bkz: oral).
satılmış danabaş.

evet evet tanıyorum.
(bkz: oral)
Abdullah. isim güzel de bir bebeğe fazla.
(bkz: ernesto cheguevara turğut)
Ayrıca (bkz: alpay) Düşünsene sözlük bebeksin ama bütün bir çarşı tribünü eşine sövüyor ve senin adın böyle hatırlanacak.
perişan. Gördüm, şahitlerim var.
erkek : abuzer
kız : yosma
Not: Yosma bizim mahalledeki durmuş abinin kız kardeşi. durmuş derken bile gülüyorum arkadaş. annelerinin adı da satılmış asdfasd
satılmış. adamın kendisi dememiş miydi ismimi hemen değiştirebilirim diye?
cabbardır.
kesin ve net.
ustune espiri yapilacak isimlerdir.
oksan, durmus, satilmis, bahriye bunlara ala orneklerdir.
(bkz: mustafa kemal) bu konjüktürde bu kadar itin köpeğin arasında bu onurlu ismi taşımak ne kadar zor gelicektir o yavrucağa kim bilir.
recebiye.
(bkz: mülayim)
bizim askerde muhittin vardi o kadar disiplinli bir cavustu ama kimse takmiyordu cocugu isme bak yaa muhittin. birde satılmış ismi var dusunsenize. birde gecen mahallede gordum bir cift cocuk seviyor o kadar tatli sirin bir cocuk gorseniz yersiniz ya isminin abdurrahman oldugunu duydum yikildim. birde hastanede yeter ismini duymustum isimde sikinti yokta kadincagizin soyadi hiçkimseyigörmezmiş. hastane personeline sordum bu neki diyor biz nelerini goruyoruz diyor daha 2 saat once geldi diyor neversenalır mış soyadi.
zebercet, rıfkı, şükrü.
cabbar,kamil,kezban.
Sonu -iye ile biten isimler silsilesi. Örn:Hayriye, Cevriye, Nazmiye...
deniz,mahir,ulaş,inan,sinan gibi isimlerdir....
2000lerden sonra kesinlikle sabri ve bülent.
egecan, arda
(#21987306) budur.

he bi de alinur.

(bkz: alinur aktaş)
Zlatan.

Bir insan bebeğine neden bu ismi verir anlamış değilim. 1 0 yenik başlamaz lakin 0 0 başlar ama önde basar, mütemadiyen rakibi ısırır.
güncel Önemli Başlıklar