bugün

(bkz: hayat ne garip vapurlar filan) *
an itibariyle 8. nesil çaylaktır kendileri. Yazar olduktan sonra herkes buyur eder, önemli olan çaylakken hakettiği değeri verebilmek diyerekten yazakoyulduğum entrymin ana konusu her ne kadar hoşgeldin temeli üzerine oturtulmuş olsa da, aslında hiçte öyle değil. Olur da iyi bir yazar olursa* diye şimdiden başlık parselliyip ileriye yatırım yapayım dedim. Ya da tam tersiydi, şimdi tam hatırlamıyorum ama önemli de değil zaten.*
Anadolu Besyo nun gururu, akıllı, sempatik, sevecen, heyecanlı, tutkulu, karakterli, etrafına mutluluk yayan hipomanik hedonist in, sevdiği insanlardan biridir.** o da benim kadar olmasada iyi biridir.*
Neyse bu kadar makara yeter. Okulda başıma gelecekleri bildiğim için ciddiyete davet edilmeden benim icabet etmem yerinde davranış olur heralde.*
Uludağ Sözlüğün bugüne kadar kazanmış olduğu en kaliteli ikinci yazardır efendim kendileri. **
(bkz: sportmen)
(bkz: sağduyulu)
(bkz: itidalli)
(bkz: kalender meşrep)
(bkz: nev i şahsına münhasır)
ana başlıkları ile değerlendirdiğim, önemsenmesi gereken bir yazardır. Zaten tersi bir durumda cezanlandırıcı özelliği ön plana çıkacaktır ki emin olun hiç istemezsiniz.
Şimdilik bu kadar yeter diyip geri dönmek üzere buradan ayrılıyorum ve gitmeden önce yazının anlam ve önemini belirten şık bir bakınız içindeki başlığımı da* ekliyip tarihin tozlu entryleri arasına gönderiyorum bu girdiyi.

(bkz: HOŞGELDiN)
(#14637914) entry-nick uyumunda yeni çığır. haklısın hayat cidden çok garip.
Bir türlü anlayamadığım önerme. Hayatın garip olduğu hakkında konuşmak için başka bir hayat daha yaşamış olmak gerekmiyor mu? Yani garip olması için kıyasladığın normal hayatı da yaşamış olmak gerekiyor. Bir tek ben mi tek hayat yaşıyorum, yaşadım anlamadım kii. inş öyle değildir, gücenirim. :(

Amaan ne diyorum ben yaa. Milimlik için uyku vakti. Size de iygeceler.
saçları yaklaşık 3 yıldır kızıl değil.
ayak serçe parmağıyla eşyaların köşeleri arasında inanılmaz bir bağ olan yazar kişimiz.
(#18735527) entry'siyle çok güldürmüş yazar.
kıro! * *
hayat garip, değişik hatun, herkes spor yapar ama hiç sordunuz mu spora bakalım kendisinin sizin tarafınızdan yapılmasını istiyormuymuş? sorusunu yöneltsem spor şöyle cevap verir: aaaah ah hayat-garip be aschigo. tatlıbulaşığıdır kendisi başka bir deyişle neşe kaynağıdır enerji kutusudur arkadaşlığının kullanma klavuzu olmayan ender insanlardandır hani kolye olsa (anahtarlık da olur)tak boynuna gezdir modellerdendir. (bkz: zekasınınparıltısıyüzünevurmuşyazar)
farklı zaman kavramlarının farklı bedenlerde üst üste gelebildiği ender anlarda denklemsel bir altyapı yakalanırsa ona komik giriler ya da enteryler hangisini tercih ederse yazdığını söyleyebilirim. Ama uzak bir ihtimalmiş gibi gözüküyor.
girmiş olduğum bi entryden mütevellit, hemşeri olduğumuzu keşfettiğim sekizinci nesil yazar.
Kibar olduğunu düşündüğüm yazardır.
sözlüğü açtığım gibi bu güzel ve garip olduğunu düşündüğüm yazısıyla karşıma çıkan yazar.
(bkz: #12738311)
Yalan olur bir gün yalan yaşadığın aşkın sevdan yaradandır baki kalan demiş cem abimiz. Evet gariptir. Herkese başka sunuyor garip oyunlarını hayat.
hoşgelmiş olan, cem karaca'nın harika şarkısını kendine nick eyleyen yazar...
kısa pantolonlu hallerini bildiğim yazar kişisi. sözlüğü şenlendirecektir, eminim. hoşgelmiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar