1. 1.
  bir sözlük yazarı.
  1 -1 ... redwinemania
 2. 2.
  hoşgelmiş dava adamıdır. keskin bir kalemi vardır. isbatlı yazılarına ancak irkilme reaksiyonu verilmiştir. kuyruğuna bastığı kediler ciyak ciyak miyavlamaktadır.
  2 -9 ... palta
 3. 3.
  sözlüğün içtihat makamıdır, dürüst bir kalemdir kendisi. kısasa kısas anlayışı hakimdir. islami konularda istişare edilibilecek, akıllardaki sorulara cevap bulunabilecek bir yazardır.
  1 -8 ... western
 4. 4.
  kendi yaşam tarzına ve düşüncelerine uymayan yazarları sapkın, sapıtmış ilan ederek, onları -kendince- doğruya, iyiye, güzele zorlayan, olmadı aşağılıyan, verdiği kadar saygıyı hakeden "topraktan gelme".

  kendisine peygamber olmadığını hatırlatmak isterim.
  9 -7 ... bahdeniz
 5. 5.
  ısırılmaya çalışılsa bile ısırmayacak kadar erdemli ve sağduyulu insan.
  4 -7 ... palta
 6. 6.
  keskin kalemiyle örümcek ağları kaplamış beyinlerdeki ezberleri bozmaktadır..hassastır,incedir,anlayışlıdır..kendisiyle aynı ortamı paylaşmaktan şeref duyuyorumdur..iyi ki vardır..
  4 -10 ... baudelaire
 7. 7.
  Yazdığı -veya kopyaladığı-* yazılarda bir dolu arapça ve farsça kelime bulunduğundan dolayı yazılarından çok birşey anlamadığım yazar. Daha net ve türkçe yazsa daha hoş olur.
  6 -2 ... baybars
 8. 8.
  sözlükteki, islam konusundaki bilgileri dikkate alınacak değerde olan az sayıdaki yazardan biri yazar. entrylerini, ilgi ile takip etmekteyimdir.
  2 -3 ... thedewil
 9. 9.
  adinin esas sekli "havari keşar" ise kurtceye benzeyen isim.

  duzeltme: esasen "kuzey kafkasyalı- çerkez asıllı"imis yazar arkadasimiz. kurt falan degilmis. havari kesar" latince kökenli bir terimmis, isim değilmis.

  duzeltme icin tesekkurler havari kesar.
  2 -1 ... soyle-boyle
 10. 10.
  mozole kelimesinin latincede domuz yavrularının bulunduğu yer olduğunu iddia eden ve daha pek çok iddiası olan yazar.
  1 -2 ... selmagezinir