Kadınlığın hakkını verebilen kadındır. çevresine sunduğu estetik görseller ile üşüyen erkeklerin içini ısıtan kadındır. hava şartlarına boyun eğmeyen dirençli, modern. medeni kadındır.
benim kadın versiyonumdur. Üşümüyoruz.
Plaza çalışanı kadındır.

Servisinden veya arabasından inecek, sıcacık, havalandırmalı, ortam ısısının her daim 24 derece olduğu ofisine geçecektir. Öğle yemeği için çarşı pazara çıkmasına gerek yoktur plaza'nın kendi kafesinde veya kompleks içerisindeki lüks restoranlarda karnını doyuracak, akşam da metrobüs duraklarında sürünmeden arabasına veya servisine binip evine geçecektir.

Kıskanmayın, çalışın.
Alttan ısıtmalı modeldir, üşümez. Aynı zamanda etrafındakileri de üşütmez
(bkz: çalışan motor soğumaz.
Yapmayın analar bacılar. Bağırsaklarınızı üşüteceksiniz. Sonra en ufak bir gaz çıkışında ortalık berbad olacak. Gaz maskesi gerekecek.

ilgi budalası kadındır.
idealist *ruspu.
Çorap giyse bile sıcak tutmaz o incecik naylon neyi ısıtacak kardeş.
kendine yakıştırıyosa giyiyodur,derdi erkeklere düşmemelidir..külotlu çorap icat edildi farkında mısınız bilmem..onu geçtim kozmetik ürünleri sayesinde gayet de sıcak tutulur bacaklar,8 liralık deodoranttan başka kişisel bakımınız için aldığınız bişey olmayınca cahil kalıyo insan tabii..
Koton çorapla güzel gorunebilecek kadındır. Mevsime de uygundur.
doğru çorap seçimi ile üşütmeyecek ve hoş görünümünden ödün vermeyecek kadındır. takdir edilesidir.
Bakın tekrar söylüyorum kızlar! Sanıyorsanız ki minicik etekler giyip erkeklerin daha fazla ilgisini çekebiliriz, yanılmıyorsunuz evet çekebilirsiniz.
şort giyen kadınla yarışacak olandir.
mikro 40 koton 60den felan değil bahsettiğim varla yok arası 5den çorap giyen bagyanlar.
fakir değildir, arabası vardır. evinin otoparkından çıkar, işyerinin/okulunun otoparkına girer.
Benim gibi çapkın ve karizmatik erkeklerin avlayıp yatağa attığı kadınlardır.
Külotlu çoraptan haberi olmayan, insanları giydikleriyle yargılayan abazanların ahlaksızca "motor","orospu" dediği kadındır. Zihniyetini ziktiklerim.
ekmeğini taştan çıkarıp, alın teri ile çalışan hanım kişidir.
göstermeyi seven ve bunun için soğuğa katlanan fedakar türk kızıdır.
Akp döneminde ortaya çıkmıştır.
ocak-subat sogugunda gtm donarken, incecik elbiseler ile takılan kızlar görüyorum. sırf ''hava'' icin üsümeyi göze alıyorlar.
istatistiklere inanan kadındır.
(bkz: ince çorap)
Öğrenin kardeşim şunu artık. Hiç bir kadın yatak odası haricinde erkeği etkilemek için giyinmez. Diğer kadınlarla rekabet edebilmek için giyinir. Kadın için erkeğin iltifatından çok karşısındaki kadının kendisine mel mel bakması daha önemlidir. Erkekler kadınlar için araçtır. Bunu pek çok bayan arkadaşım söylemiştir. Maddiyat, çocuk sahibi olma, iyi bir yaşam sunma belirtileri gördükleri erkeklerin peşinde koşar kadınlar. O yüzden kış günü bir yerleri donma pahasına mini etek giyen kadın mutlaka dişi bir rakip görmüştür kendine.
yanıyodur. içi yanıyodur. allah yardımcısı olsun soğuk su içsindir.
nothing will stop me kadındır. yaşasın devrimci yürekli kadın. iyi ki varsın. biraz daha yukarı çek hatta onu daha bi coşkulu olalım.