bugün

Benim bey;

Sacimi sakliyormus.
Mandal.

Anlayamazsınız.
Son sevgilimden ayrılırken hatıra olarak aldığım sütyen askısıdır.
Avmlerde yapay çiçeklerim köküne dizilen beyaz taşlardan biri, perla vistadan çarpmıştım.
Viyanadaki buz pateni pistinin ayakkabılıklarından 666 numaralı olanının anahtarlığı, kullanmaktayım hala normal anahtarlık olarak.
Maç biletleri
Telefon kutuları
Çizdiğim resimler.
Tren biletleri ve gittiğin cafelerin ıslak mendilleri .
Tren biletleri ve onunla gittiğin cafelerin ıslak mendilleri .
Siyah bir saç tokası.
bir hastahane bilekliği.
Bebeklik patiklerim. Böyle şeyleri çok insan saklar fakat benimkinin eşi kayıp.
ilk gittiğim konserin kesik bileti.
Kullanılmış Selpak mendil fotoğrafı.

Çok sevdiğim bir arkadaşım bundan yıllar yıllar öncesinde yollamıştı. Hala sakliyorum.
Orta boy telefon jetonu ve bir adet 100 lira şimdi jeton felan kalmadı ortalarda hatta telefon kulübeleri bile ama olsun artık hatıra eşya.
ben mesela liseden sevdiğim ve şuan görüşmediğim bi kız arkadaşımın tokasını saklıyorum. bi keresinde kaybolmuş gibi olmuştu evi velveleye verdim 1.5 gün aramanın sonucunda tokayı buldurdum nihehehehe. esen kalın efem
Otobüs hareket etmek üzereyken elime tutuşturulmuş bir küçücük taş.
Sahibinin bir önemi olmasa da onu hala saklıyorum, soğuk gri tonu bana çok şey ifade ediyor.
Yaprak. Gülhane'den aldığım büyük güzel sarı bir yaprak 3 senedir saklıyorum.
köpeğimin bilekliğim kadar tasması ve dişi.
90 larda çocuk olanlar hatırlar; çekirdek paketlerinin içinden misket çıkardı.

yaklaşık 15 tane hala saklarım. dururlar öyle.
eski.bir ev saati hem de kurmalı olanından.
Kozalak, sbsye calisilan girilen kalem, ani defteri, che'li zippo, bir adet el yapımı mask, kolyeler, badminton mantarı, ilk gidilen otelden kucuk sabuncuk, karadenizden çıkarılmıs deniz kabukları, şiir defteri... (Biz de kıymetlilerimizi ayakkabi kutusunda sakladık;).
görsel
üniversitedeyken kız arkadaşımın yanına gitmek için aldığı istanbul-izmir biletleri.
Hediye gönderilen hediyenin paketi ve Sinema bileti. Ehe cok romantiqim yaaa .s .s
5 kurus.
Hatıra değer vermem. Hepsini atarım. Fotoğraflarda dahil.