bugün

biten tuvalet kağıdının karton rulosu. ay aşkım götünü bunla sildi yaa inanamıyoom. *
saç tokası.
aşkına karşılık alamadığın kızın tokası belki bir daha hiç göremeyeceğim onu ama tokası cüzdanımda hala.

edit: o değil de 7 yıl geçmiş hala toka cüzdanımda. Demirbaş gibi oldu ki cüzdan da değiştirdim arada :D
gidilen yerden alınmış kolonyalı mendiller.
kız arkadaşımın * verdigi şeker 2 seneden fazla oldu saklıyorum artık şekerin üzerinde yeşil siyah mor karışımı garip tüyümsü şeyler var ve pis kokuyor. *
*sevgililer gününde aldığım hediyenin fişi. montumun sol üst cebinde duruyor. paramı bile kaybedebilen ben, o fişi kaybetmedim.
*bana bir arkadaşın verdiği ıslak mendilin pakedi. ıslak mendil kazara anneme kurban gitmiş ama pakedini çöpten alacak kadar midesizdim.
yarrak afedersin.

çok garip bir nesne, sıklıkla kontrol edip gelecek nesillerimin şahsıma rahmet okuması için özenle bakıyorum.
net.
otobüs bileti.
sakız. hem de çiğnenmiş.
dolap anahtarı, anahtarlıgıma agırlık katıyor.
ortaokulda sevilen kız tarafından verilen bir tane ıslak mendil. nerdeyse 10 yıldır halaa duruyor. *
Sevgiliyle beraber icilen su sisesinin kapagı.
zopa.aynı zopanın küçültülmüş hali gibi köyden getirdiydim.
hayali sözler,anılar da bu gruba dahildir.
süpriz yumurtalar.
basketbol maçlarında birbirine vurup ses çıkartılan balon.
-sinema biletleri
-konser bileti
-çakmak
-otobüs bileti
-neresinden tutarsan tut elinde kalıcak bir beyaz ayakkabı
-kansas marka kibrit
-köpeğimin kulübesinin anahtarı :(
silgi. evet evet silgi.
kurşun ..
kozalak; tam 9 yıldır hem de. bir can ile akşam üstleri salıncak sallanmaya gittiğimiz bir parktan...
En yakın arkadaşın kuşunun tüyü.
onunla beraber yediğimiz yemeklerin, yaptığımız alışverişlerin fişleri, onun kesilen saçı, massive attack konserinde bira içtiğimiz plastik bardaklar.
anahtarlık, para, kolye, pena, çakmak.
okul armam.
Ego biletleri idi eskiden bir de yenmemis seker ve cikolatalar.