bugün

dost muhabbetlerinin vazgeçilmezidir. etraftan geçen kızların götlerine bakarak "abi bu kız kesin yemiş" tarzı yorum yapan zihniyetin eseridir.

hayatında hiç ilişkiye girmemiş, yıllar boyu elini ziken birinin bile ahkam kesebileceği bir konudur bu. "ulan hayatında hiç kuku gördün mü de konuşuyorsun" nasıl anlıyorsun hatunun yediğini akıl sır erdiremiyorum. efenim her şey bir tarafa bir de hatunun götten yediğinin tespitini yapan ibişler yok mu? insanın harakiri yapası geliyor valla.

onca yıllık cinsel deneyimim vardır ben bile anlayamıyorum, hangi kadının yediğini ve nerden yediğini...ulan bu nasıl bir kukudur ki iki sokmayla deforme oluyor. yok abicim o kadar mukavemet + betonarme bilgim vardır ben böyle bir basınç ve çekme çubuğunun olacağını sanmıyorum. o kadar düşünüyorum, kafa yoruyorum ama kadının yürüyüşüne bakarak, nereden verdiğini anlamanın mantığını bir türlü bulamıyorum. bitişik atıştan sonra götünde ki kontizyon halkalarına mı bakıyorsun. nedir yani bunun sırrı söyle bizde bilelim mına koyim...

muhabbet aralarında merakımdan sorma ihtiyacı duyuyorum. aralarında kuku üstadı olarak bilindiğim için rezil olmamak için bilmiyormuş havası estirmek istemiyorum. test ediyormuşum gibi yaklaşıyorum kurbanıma, şey pardon arkadaşıma...

hyper- sence şu hatun yemiş mi?
arkadaş- yemiş abi baksana nasıl yürüyor..
h- nasıl yürüyor?
a- yan yatmış kayık gibi, götü bi yerde başı bi yerde, kesin yemiş.
h- nerden yemiş peki?
a- arkadan abi.
h- nasıl anladın?
a- bacakları ayrık yürüyor abi.
h- kalıtsal olmasın.
a- sanmıyorum abi.
h- biraz zayıflıktan gibi geldi bana.
a- yok abi uzatmayalım bu kız bariz götten yemiş.
h- aferin bildiğin yoldan şaşmaman çok güzel, takdir ettim bu davranışını...

muhabbetin sonunda "hassiktir lan ordan" diyesi geliyor adamın ama ben hala bilmediğim bir şeyler olduğunu düşünüyorum. yoksa bir insan bu kadar salak yorumlar yapamaz kardeşim. hadi kadın evli ve çocuklu olur, o zaman kendini belki bir nebze belli eder. yani yürüyüşünden, duruşundan, hareketlerinden bir şekilde kadının evli olduğunu ve yediğini anlarsın ama bekar ve de çocuksuz birinin yediğini hem de nereden yediğini anlamanın saçmalığı tartışılmaya bile değmez...ben tartıştım ordan biliyorum. ben yandım siz yanmayın a dostlar...
(bkz: kişinin ne mal olduğunu yaptığı tespitten anlarım)
- off..hasan şu kıza bak, pek güzel bi şeymiş
+ anaa güzelmiş lan harbi, tam da senin kafadan üstelik..ehe..
- onu da nerden çıkardın ?
+ baksana yürürken sola çekiyo...ahahhaha
- allah belÂnı versin

edit : yaşanmıştır -ahaha-
(bkz: götten yemek)
(bkz: elini zikmek)
(bkz: oha)
(bkz: eğitim şart)
moderatörlerin seviyeden anladığı kolay gelsni sözlük
bir nevi suç duyurusudur
.