bugün

evet 35 yaş erkek olarak çok sık karşılaştığım durumdur.
daha kalın bir dala tutunup kapak atma eylemidir.
erkeklerin geç olgunlaşma sürecinden mütevellit gerçekleşen eylemdir.
Bazı hatunların, hatunlarımızın * büyük erkek tercihidir.

Sadece yaş olarak bakılmaması gerekir. Çoğu konuda büyük, çok büyük tercih edebiliyorlar. *
Tercih meselesi. *

(bkz: hayatın gerçekleri)
doğrudur. erkekler sahip olmaları gereken olgunluğa nedense geç ulaşıyorlar . mesela 25 -30 yaş aralığındaki bir kadın 30-40 civarında yaştaki bir erkekle olmalı. yine de zevk ve tercih meselesi tabi.
bak bu bilgi gerçekse eğer boynuma 32 yaşındayım tabelası asıp gezeceğim. ne olur hayallerimle oynamayın.
Kadınlar erkeklerden daha cabuk eskir. Erkeklerin de gozunun disariya kaymamasi icin kadin genc ve taş gibi olmasi gerekir.
Bir de fikirsel, ruhsal olarak erkekler daha gec olgunlastigi icin yasi buyuk erkek daha cazip gelir.
30 yaşında bir erkek olarak kalp krizinin eşiğine gelmeme sebep olan iddiadır.

cidden var mı böyle bir şey?

oğlum bak yok yere heyecan yaptırmayın zaten bir ayağı çukurda insanım ben.

ayy fenalaştım, tansiyon haplarımı getirin bana.
Aslında farketmeyendir.

Fikirler uyuştuğu sürece büyükmüş, küçükmüş farketmiyor. Ha sorarsanız hiç yaşıtın ya da küçüğün denk geldi mi diye…

Gelmedi vallaha.
işin ucunda para olması ile bir alakası olmayan tercihtir.

otuzunda kırkında olup aylak aylak gezen adamlar yok mu yani, ya da henüz 20 sindeyken çalışıp bir ev geçindirecek delikanlılar yok mu?var elbette.

kadın olarak elbet olgun erkek istiyoruz ama ben yaş olgunluğuna değil de davranış, düşünce olgunluğuna bakmayı yeğliyorum.

şartları sağlıyorsa işe başlasın.
küçük yaşlarda görülür, ergenliktir. Kadınların yaşları arttıkça yaşıtları olan hatta daha küçük olan erkeklere bakarlar.
Her konuda güvende hisseden kızlarda varolduğu için olgunluk arıyorlardır.
denilene göre kendilerini her konuda daha güvende hissetmek için tercih sebepleridir. erkeklerin geç olgunlaşması vs değil.
Bazıları çok tatlı oluyo yalan söylemedikleri sürece. Burda var bitane abim favorim ama küstü bana kendi bilir.
Yani şöyle söyliyim erkekler çok geç olgunlaştığı için bu tercihler yapılıyor. Yoksa bence yani para ve tiple tecrübeyle felsefeyle alakası yok.
Tecrubeli erkeği sevdigindendir.
"hatunlar daha erken olgunlaşır bu nedenle kendilerinden büyük erkekle ilişki yaşamak isterler ki birbirlerini tamamlasınlar."

gibi yeryüzünde var olan en saçma inanışın sebep olduğu tercihtir.

hayır anam siz erken felan olgunlaşmıyorsunuz her geçen gün daha bir çocuk oluyorsunuz.
30 yaşında bir erkek olarak gayet memnun olduğum tercihtir*
Saçmalıktan başka bir şey değildir .

Edit:Tamam 2-3 yaş olur da , 10 - 12 yaş fark ne amk ya ?
herkes genç hatun bakarken, kimin neden yakınıp eleştirdiğini anlamadığım durum. daha ne lan?
Cinsel istismardan hoşlanıyor olabilir. Değişken ama. Mesela, 15-25 sapıklıkken 20-30 sağlıklı olabilir. Yok yok olmaz. 25-35 olur. O da olmaz ya. 35 ne mk. 20-25 olsun. Erkek 185 kız 165 olsun ikisi de esmer olsun ama erkeğin yanaklarından pamuk pamuk yetistirilebilecek çukurlar olsun. (bkz: ığdır ovası)
ya napacaağıdık?

ergen erkek de hiç çekilmez be canım. hadi size bir de genelleme yapayım, 27' den önce olmuyorsunuz siz ya.
bazıları büyük sever. her konuda
erkeklerinn kadinlara gore daha gec olgunlasmasindan kaynaklanir.
Hic belli olmuyor o isler. Kendimden buyuk kizlarla da sevgili oldum ama yasca kucuk olanlarin verdigi tadi vermiyor. Bu durumda iki taraf da memnun zaten.
"yaşı büyük olanın her şeyi büyük olur" düsturundandır.