bugün

erkeklerin de çıtır kız sevmesini tamamlar nitelikte bi durumdur.
sübyaneci diyelim gitsin.
AKıl yaşta değil baştadır atasözüyle gayet rahatça çütütülebilecek tercihdir.
sabır ediniz efendim, 25'inden sonra ibre terse dönmeye başlayacaktır.*
bu sıralar degismis bir dusuncedir. Kendilerine gore kucuk yastaki erkekleri tercih eden kızların sayısı artısa gecmıstır.
yanlış tercihtir. bazıları bilmem kaç yaşına gelmiş olsa da adam olamıyor. akıl yaşta değil başta unutmayın.
sanırım aramaya...
(bkz: kadınlar olgun erkeklerden hoşlanır)
(bkz: olgun erkeklerden hoslanan kizlar)
(bkz: kızların olgun erkeklerden hoşlanması)
büyük seviyorlardır kim bilir.
15 yaşındaki bir kız ve erkek arasında hem fiziki hem ruhsal açıdan büyük farklar vardır. kızlar görünüm ve duygusal açısından daha olgundur. doğal olarak 15 yaşındaki kız 18 lik erkekleri tercih eder. başlarda 3-4 olan bu yaş farkı ileriki YILLARDA 8-10 a kadar çıkar. tabi bu olgunluk yaş ilerlediğinde dezavantaja döner erkeğin en yakışıklı ve çekici zamanları 40-45 iken kadınlar bu yaşlarda çöküşe geçer.

(bkz: yerçekimi ve sarkık memeler)
neredeyse her kadının yaptığı bir tercihtir.

sorduğun zaman ben olgunlardan hoşlanıyorum derler. onlara göre kendilerinden büyük herkes olgundur. buna cevap olarakta peyami safa denmiş ki;

yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır. zaman seni değil armutları olgunlaştırır.
olgun ayağına yatmalarıdır. tekmeyi yiyince de ağlarlar.
genelleme olarak yapılacak olursa; 18 yaşında bir erkek, 18 yaşındaki bir kıza göre daha çocukca durmaktadır. kızlar erkeklerden çok daha çabuk gelişir. o yaşlarda bir kız, daha çocuk görünen biri yerine olgun ve tecrübeli erkeği tercih etmektedir doğal olarak.
özgür ve hür tercihleridir.

size ne be size ne
Yasla birlikte penis boyunun da arttigini sanmaktadirlar.
zayıf kadınların tercihidir. e tabiki kadın denilen yaratığın en büyük sorunu da her konuda zayıf olması zaten.
-fiziksel olarak
-mantalite olarak
-karakter olarak

en ufak bir olayda, karşısındakinden yaşça küçük olmasını bir kalkan vazifesiyle kullanacaklardır. 15 yaşında bir kızın 30 yaşında bir erkeği sevebileceğine inanmıyorum. anca korunma kollanma içgüdüsü.

zayıflıklarını, kendilerine göre güçlü saydıkları kişilerle örtmeleri.
(bkz: pınar altuğ-yağmur afacan)
demekki bütün kadınlar için geçerli değilmiş.
kendinden küçük erkeği tercih edenlerden iyilerdir.
yaşları ilerledikçe tercihleri de tersine dönecek kadınlardır.
bilhassa liseli ergenlerle başlayan bir tercihtir. popçuya, topçuya, yaş farkı minimum 10 olan her türlü objeye duygusal meyil verme hadisesidir. hangi psikolojik ve ruhsal kaynaklı bir durumun ürünü olduğu araştırma konusudur.
matureci olduklarından ötürüdür.
erkek her konuda bir adım önde olacak
mantığına sahip olmaktır.
olgunluk meselesidir.
"yaşı büyük olanın her şeyi büyük olur" düsturundandır.
Hic belli olmuyor o isler. Kendimden buyuk kizlarla da sevgili oldum ama yasca kucuk olanlarin verdigi tadi vermiyor. Bu durumda iki taraf da memnun zaten.
erkeklerinn kadinlara gore daha gec olgunlasmasindan kaynaklanir.
güncel Önemli Başlıklar