bugün

bugün en çok satanlar listesinde yine insanlar var.
Aklın kimyası ile aşkın kimyası başkadır. Akıl temkinlidir. Korka korka atar adımlarını. Aman sakın kendini diye tembihler. Halbuki aşk öyle mi? Onun tek dediği "Bırak kendini, ko gitsin; akıl kolay kolay yıkılmaz. Aşk ise kendini yıpratır, harap düşer. Halbuki hazineler ve defineler yıkıntılar arasında olur. Ne varsa harap bir kalpte var.*
vücudunun 4 de 3 ü su olan insanın yağmur yağdığında şemsiye kullanması samimiyetsizliktir.
okudum, okuduğumu yol yol dokudum.
gördüm, gördüğümü lif lif ördüm.
duydum, duyduğumun en güzeline uydum.
sonra demet demet topladım,
yazdım, yazdım.
rahat ol tiky free takıl.
"afrika'ya ilaç göndermeye karar vermiştik; fakat hepsinin üzerinde tok karnına yazıyordu." c. bukowski
hiç itibar kalmadı sendeki bu alayişe
kalbimi kerhane mi sandın ey fahişe..
miden götürmüyorsa git evine fesleğen çayı iç.
yokgen; çokgen olmayı çok istediği halde bir türlü başaramayan matematiksel yokluk .
Veda sahnemizi hatırlayalım önce...
Bence beyaz elbise hiç gitmemişti sana;
beyaz, senin tenine değer değmez kirlenir keza!

Özgür Gümüşsoy
(Aslında ne yazsa hayran kalınır )
kendimi her zaman mutlu hissederim. neden biliyor musunuz? çünkü kimseden bir şey ummam. beklentiler daima yaralar. hayat kısadır. öyleyse hayatınızı sevin. mutlu olun ve gülümsemeye devam edin...
william shakespeare
her canlı ölümü tadacaktır.
-The god-
"ölmek için doğmuştur ya insan, o yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever..." - leo tolstoy
seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller.
(bkz: for sex)
http://alkislarlayasiyoru...13/vegasta-2-turk-for-sex
Ve öleceğimi düşünüyorum. kederli bir yalnızlık doluyor içerime. ölümü düşünen bir insanın yalnızlığı. sevgisiz ve nefretsiz...Nazım Hikmet
Karanlığın en yoğun olduğu an, daima şafaktan hemen öncesidir.
"Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an... Bozmadım." Özdemir Asaf... bu kadar güzel de söylenmez ki be kardeşim. ağzına sağlık.
kimse seni seyretmiyormuş gibi danset. daha önce asla incinmemiş gibi sev. hiç kimse seni duyamazmış gibi şarkı söyle. cennet, dünyadaymış gibi yaşa..
edebiyatı kuvvetli olan erkeğin iktidarı zayıftır.
boş umutlar peşinde koşanın dolu götünü sikiyim.
Para insanı değiştirmez, sadece
maskesini düşürür.
Marie-Jeanne Riccoboni.
sizi tanımıyorum, çok değiştim..
bir insana sırrınızı verdiğinizde, özgürlüğünüzü de verirsiniz. elif şafak
Elimi dostça omzuna koydum, meğer yarası tam oradaymış...!