bugün

(bkz: ruhsar dizisi nin finali) adlı senaryosunu okuduğum ve düşünce tarzını beğendiğim yazar. belki bir ihtimal devam eder diye saçma sapan bir finalimsi ile ekran hayatına veda eden çocukluğumuzun efsanesi ruhsar dizisine hak ettiği sonu yazmış ve beni de o günlere götürebilmeyi başarmıştır. kısacası okunması ve okutulması gereken saygılı, hoş sohbet bir insan evledi.
mesaj atmasiyla, benim bu kervana katilmami saglamis yazardir.
sağda solda saçmalayan kızlara da ukte veriyorsa kafası hoştur.

ama yapmaz o.
kimseye etmem şikayet, bir demet yasemen gibi türk sanat musikisine ait eserlerin cover mixleri yapıldığı ve çalındığı takdirde görülebilecek durum. kapooo kardeşimle sahnenin tozunu attırırız. *
Ah guzel ıstanbul , fılmınde oynayan sadrı abımızın fılmı,
Bır cıgara ıcısı var kı..vay anam fılm bıtene kadar 13 tane sıgara ıcmısım.
önemli gün ve haftalarda bünyelerde yer eden sendromdur.
kadir gecesi'nde mesaj kutunuzu aydınlatacak olan ancak ramazan bayramında aranızda olmaması kuvvetle muhtemel olan yazar. o vakitler doğacak yeğenimi seviyor olacağım.
Özel günleri kutlayan yazar.
Her ne kadar müslüman olmasam da adamın azmi hayret ettiriyor.
çok kaliteli bir yazar olmasının yanında mesaj kutumuzu aydınlatan aydınlardan birisidir. Adamsın abi.
en sevdiğim yazarlardan biri.çok kaliteli yazardır.
Gönderdiği mesajla kendisine ısındırmış olan yazar. Allah hayırlı bir insan ve müslüman eylesin yeğenini.
Ozel gunleri es gecmeyen, sozluge emek veren yazar.

Gitmesin hep burda olsun.
güzel mesajı için kendisine teşekkür ettiğim yazar. allah yeğenini analı babalı büyütsün.
attığı mesajlar çok da bir yerlerimizde. atma kardeşim mesaj falan!
Yazım hatalarıyla dolu bir sesleniş.
aynı mesajı kopyalayarak pm atan saygısız yazar. başlık açarak da mesajını iletebilirsin, pm- private message- özel mesajdır, kişiye özel mesajdır, en azından bunu bil.
Nedense seviyorum hergeleyi.
şu yazara mesaj atma diyenlerin aklina sokasim geliyor yemin ederim.

ulan amk gerzekleri adam size cinsel fantezilerini mi yolluyor gerizekasina siktigimin mallari. adam uludağ sözlüğün çok bilip hiç bir şeyden çakmayan moderasyonunun bildiğin açiğini kapatiyor sizlere önemli gün ve haftalarda mesaj atip gönlünüzü aliyor. Buna bile bir kulp takip yavşaklik yapiyorsunuz hakikaten beyninize sokayim.
çok saygıdeğer kardeşimdir kendisi. terbiyesi ve özel ahlakından dolayı tebrik ediyorum.
nickini nerden aldığını merak ettiğim yazar.

Editto: yukarda yazıyormuş.
Uzuuuun bır mesaj attıktan sonra ortadan kaybolan yazar . Elınde mı yorulmuyo yazarken abı.
Offline olmamdan mütevellit mesajı gelmeyen yazar.

Olsun ulan. Düsünmesi yeter.

Am-göt-meme, troll'lük, provakosyon yapmadan çizgisini bozmayan yazar.

Tek nem kaptıgım huyu moderasyon ile pek içli dışlı gibi. Zirt açıklama zurt açıklama. Kukla gibi...

neyse yorgan için pire yakmayız...
gün itibariyle ikinci kez amca olmuş yazar.
hayırlı olsun emice.
nur topu gibi bi yeğenin olmuş.

adamın önden bayrakla gideni olan yazar.
Kız oldu muhtemelen, hayırlı olsun.

analı, babalı, amcalı büyüsün inşallah.