bugün

Yarın islam aleminin işçi bayramını kutlamak içün hepimize özel mesaj atacak yazardır.
bir günlüğüne trollük yapacak olan yazardır. gece 00:00'a kadar troll başlıkları açacağım. saygılarımla.
1 mayısı kutlamamıştır. bundan sonra bağlasan durmam..
kandili de kutlamamıştır. formdan iyice düştü. bunların hepsini yazıyorum kardeş. hesaptan düşecem.
nihayet bi işe girmiş sanırım. çok mutlu oldum hem onun adına hem kendi adımıza.
Anneler günü mesajı ile gulumsetmistir. Birkac sene önce farklı nickle buradayken her özel günde yine toplu mesaj atardi. Şimdi tekrar görünce ayrı bir sevindirdi. Teşekkürler değerli yazar.
19 mayıs günü mesaj kutularınıza uğrayacak yazardır. 6 sene olmuş hala bazıları ilgiden popülerlikten dem vurmuş. he yav he he o dediğinden kardeş diyerek geçiyoruz bu ergenleri dostlar. saygılarımla.
Seninde 19 mayıs atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramın kutlu olsun sayın yazar.*
gitse eksikliği hissedilir..
Yazarın dibi yazardır.
Allah allah bu bayramı unuttu sanırım başına bir şey mi geldi acaba?
adamın evini bilen biri kontrol etsin.
Bayramda seyranda attığı mesajlar için online takılasım var yazarı. Hayret atmamış mı?

Edit; arkadaşlar düzeldi.
Bana geldi mesaji. Yoksa yalnizca sevdiklerine mi atiyordur nedir?
Yine yaptı yapacağını.
Paşam mesaj mucidi. Evet.
çaptan iyice düştü. bayramı da kutlamadı.
bayburt un düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümünü bile kutlama mesajıyla kutlayan haşmet bana hala bayram mesajı atmadı.
özel mesaj yoluyla hasmet kardeş 15 temmuzu kutlayacak mısın diye soran arkadaşlar. direk 31 temmuzu kutlayacağım ben. saygılarımla.
yine mesaj ikonlarını kızartmaya başlayan yazardır.

adamın kralı. anlamlı bir mesajdı tebrik ederim.
bu gecede Adamlandık çok şükür.
Helal olsun dedirten yazar.
Çok anlamlıydı.
Bana niye gelmedi.
O mesajın verdiği anlam gibi senin de gözlerinden öperm yiğidim.
Son attığı mesaj sebebiyle kendisini tebrik ediyorum.