1. 1.
  7 aralık 1953 turgutlu doğumlu chp manisa milletvekili.
  ... kep telefonu
 2. 2.
  7 aralık 1953 Turgutlu doğumlu , 22. Ve 24.dönem milletvekili.

  Kendisini hafta içi meclis kürsüsünde izleyip ,hafta sonu Manisada spor yada markette alışveriş yaparken görebilirsiniz.

  üniversiteyi kazandığınız gün yurt bulamama endişesiyle mutlaka yanına uğramışlığınız vardır.Haklı olarak sonrasında sizi unuttuğunu zannedersiniz, taa ki birgün yolda karşılaştığınız güne dek.Sizi farkettiğinde gözlerinin içi güler,aileniz ,okulunuz,dersleriniz hakkında bilgi alır.

  Kahveye seçim vaadlerini anlatmaya gelmiştir, aniden kaldırır birini sizinle 1 el okey atar..Farkında olmadan öğrenirsiniz aile sigortasını, 1,5 TL mazotu, asgari ücreti.

  ön seçim mücadelesinde o vardır, çaldağında kışın soğuğunda o, pamuklu mensucatta o, Et-balık kurumunda o .Manisa’da yaşanan yolsuzluklar ile aslanlar gibi mücadele etmiş onurlu bir siyaset adamıdır. Halkın vekili kavramını önce bu halka,sonra tüm Ege’ye yeniden tanımlatandır.

  Herkes oy vermeyebilir fakat herkes ‘Bizim Hasan` diye hitap eder, telefonu herkesin telefonunda kayıtlıdır. bizzat kendisi açar, isminiz ile hitap etmeye gayret gösterir.
  Manisalı genç askere giderken yolcu edenlerin içerisindeki vekil ,yada herhangi birinin cenaze töreninde teselli eden Bizim Hasan dır, başkası değil.

  özetle adamdır, Manisalı olarak övündüğümüz, gurur duyduğumuzdur.
  ... faxa