bugün

ne idüğü belirsiz galatasaraylılardır. adam hiçbir şey yapmadı neye üzülüyorlar anlaması güç.

edit: hehe komedi ya. eksi yağmuruna tutulmuş resmen. bravo gs liler siz bu kafayla daha çok 8. liğe oynarsınız.
(bkz: sevenin halinden sevenler anlar)

galatasaraylılık bu olsa gerek her taraftar anlam veremiyor.
son 2 sezonu kötü geçirdiği için gitmesine üzülmedim sadece bize böyle bir gol izlettiği için teşekkür ederim http://link.avare.be/112238/
hiç üzülmedim onun yerine daha iyi oyucular gelir sırası geldimi herkes gider kulüp kalıcıdır futbola duygusal bakmam futbol futbolcunun işidir profesyoneldir istediği yere gidebilir.
doğrudur bu sene katkı sağlayamamıştır, doğrudur gitme vakti de gelmiştir aslında ama bunlar ayrılışına üzülmeye engel değildir. galatasaray da kaldığı süreçte duruşuyla, çabasıyla taraftarın kalbinde yer etmiş bir oyuncunun ayrılışına üzülmemek ne idüğü belirsiz galatasaraylıların işidir.
(bkz: ben)
alex'in fenerbahçe'den ayrıldığında sevinecek olan taraftar topluluğudur.
Normal bir galatasaraylıdır.ayrıca (bkz: eşşek hoşaftan ne anlar)
bazı futbolcular vardır, gönül adamıdır. oynasa da, oynamasa da o aklınızda hep en iyi haliyle kalır. harry kewel'da bu tip bir oyuncudur. 5 ay forma giymese bile hala bordeaux maçında attığı füzeyle akıllara gelir, ve hep öyle kalır. fakat gerçeklerle yüzleşmek de gerekir bazen, ki şu durumda takımdan ayrılması en doğru tercih olacaktır. ne kendisine yazık etsin, ne de mazisine...
öncelikle galatasaraylı değilim. kesinlikle üzüldüm. raket gibi ayağı var.
çalışkanlığı ve duruşu yeter.
http://www.incicaps.com/resimler/dbahceli-1.jpg
ali sami yen yıkıldığında ağlayan, metin oktay'ı hiç unutmayan, sadece parçalı giyen ve o parçalı formayı hissederek giyen her futbolcuyu baş tacı yapan, yani değerlerine bağlı gerçek galatasaraylılardır onlar.

kewell galatasaray'a kupalar kazandırmadı belki ama daha önemlisini yaptı. hakkını verdi kutsal parçalının. para kazanmaya gelmedi buraya. bu taraftar gördü bunu.

"my name is harry kewell, kewell from galatasaray" cümlesi bile yeter üzülmeye.

peşindeyiz büyücü.
şimdi okuduklarım çıkardığım sonuç şudur. diyorlarki futbolcu duruşu falan filan. evet gitmesi gerekiyordu ama yine de üzüldük diyenler de var. o zaman sen harry kewell'ın gitmesine üzülmüyorsunki arkadaşım. harry kewell'ın gitmesi gerektiğine üzülüyorsun.
bu ayrımı yapamayanlar var.
(bkz: harry kewell/#11924042)
futbol denilen "oyunun" sadece beceriden ibaret olmadığını bilen galatasaraylıdır.

ahlak, duruş, formaya yakışma gibi unsurlarda bir taraftar için oldukça önemlidir.

hele ki galatasaraylılar için.

sanırım anlatabildim.
açık ve net biçimde ifade edilmesi gerekirse, galatasaraylılığı bir oyuncunun ayrılması ile değerlendirilmemesi gerekilen taraftarlardır. aşkları galatasarayadır. öte yandan harry kewell gibi, arda turan gibi, 1.5 senedir takıma katkısı azami seviyede olsa da, galatasaray' ın gülen yüzü, kazanma hırsı olan futbolcuları çok severler.
evet, üzülüyoruz. ne de olsa takımımızdan bir yıldız kaydı. ancak hagi de gidince, jardel de gidince, mondragon da gidince üzüldük. dolayısıyla, sevdiğimiz adamların gitmesine üzülme seviyemizle galatasaray aşkımız aynı paralelde değildir. evet kewell' i çok sevdik, gitmesine üzülüyoruz, evet arda da muhtemelen gidecek, gitmesine üzüleceğiz.
ancak hiçbir şey içimizdeki galatasaray aşkını söndüremeyecek.
drogbanın gelişiyle acıları hafifler.
Bir Fenerbahçeli olmama rağmen gidişine ben de üzüldüm.. Çünkü Kaç yıldır Türkiye'de olmasına rağmen hakkında en ufak bir dedikodu duymuşluğum yoktur..