bugün

dün misafirlikte başıma gelen vakadır..
hapşıracağımı anlayıp gözlerimi kısarak ağzımı hafifçe araladım..tam o esnada kıçımdan osuracağıma yönelik bir basınç hissetim..küçük bir panik anı yaşadım ve aklıma durumu kurtarmamı sağlıyacak tek fikir geldi.. hapşırmayı yüksek desibelde gerçekleştirmeliydim ve osurmakla hapşurmayı aynı zamana denk getirmeliydim..ve oldu da.. osuruk sesini bastıracak yüksek desibeldeki hapşuruğu gerçekleştirmiştim..
millet teker teker çok yaşa demişti..ve suratlarındaki ifadede osuruğumu duyduklarını ima eden tek bir falso yoktu..
bu durumu hayatımın bütününe yayabilsem süper olacak..
daha vahimleri için
(bkz: hapşururken sıçmak)
(bkz: hapşururken kusmak)
(bkz: kusarken sıçmak)
(bkz: sıçarken geğirmek)
(bkz: orgazm olurken işemek) *
felç olmaya sebep verebilen bir durummuş.
(bkz: ağızla göt yarıştırmak)
(bkz: osururken sıçmak)
ishal iken başınıza gelirse yandığınız vakadır.
ortamda rezalete ramak kala gelen ilahi yardım olabileceği gibi aciğerlerine ve kıçına süper hakim insan tarafından sergilenen senkronizasyon örneği de olabilir. kişi yalnızsa gülünüp geçilecek bir andır. tüm süperliğine rağmen boşa gitmiştir.
rusyada sorun değildir.

(bkz: rusya da osurmanın doğal olması)
vucütta bir anda meydana gelen basınç artışının açık bulduğu yerden fışkırmasıdır.
Aynı zamanda da hıçkırılırsa vücudunuz inflak eder ve patlarsıniz.
Aynisi bana oldu ve bende hapsurduktan sonra bağırmıştım ve osuruk sesini bastırmıştım.
cereyan yapar.
güldürür. evet.
şuan oldu ya lan..
Osururken sıçmak diye devam eder.
Hapşurunca balgam atmaktan daha fazla utandıramaz galiba.
Menepoz dönemi geçirdikten sonraki kadınlarda görülebilir. Çok çocuk doğuran kadınlarda da görülebilir.