bugün

üniversiteye yeni başlayan erkek kardeşimin sitemi. henüz sevişememiş bile ahahah.
''dur la daha dün başladın üniversiteye, biraz sabır'' dedirten abazalıktan yanan bir çocuk söylemi.
sakinleştirici fitil şart.
evet ediyolar ama birbirlerine ediyolar. sen de kimsin pis kamil.
- melaba necdet nağğbeeer?
+ te te teşekkürler neriman sen nasılsın? :D
- sağol. sana bi teklifim olıcıktı daaaa.
+ (içses) vayyyy amk doğruymuş...!!!!!! (dış ses) ta tabi buyur lütfen.
- sen bana dış ticaret notlarını ver ben de sana iktisat notlarımı.
+ ... ok tmm.
- hayırdır.
+ bişiy yhok tımım nerimın tımım...
(bkz: cennette huriler teklif ediyormuş)
Bir gencin daha hayallerinin suya düşmüş olduğu gerçeğidir. Bir sonraki aşama, aileden ayrı eve çıkınca rahatlayacağını düşünenler içindir.
Sazan.avi'ye konu olmuş birey beyanı.
kandırılmış bakir veryansını.

üniversite değil cennette kızlar teklif ediyor. ama girmek zor.
okuduğun bölüme bağlı her şeyi yapabilirler. hafif elin yüzün düzgünse oradan yürürsün. ya da yürütürler. bilemeyeceğim artık.
Ediyorlar kim dedi etmiyorlar diye gayette arkadaşlar vasıtasıyla teklifler geldi . maalesef kafa yoramiyorum ilişkiye zamanim değerli . şaka şaka hala tekme yediğim yer açıyor yine kaldıramaz o acıyı .
Evet doğru, teklif ederler ama çaktırmazlar gizli olarak teklif eder, açık açık söylemezler.
teklif ediyoruz elbette. ama kızlara.
Mühendisliğe giden birey isyanı.
Basima gelmiştir. Kız teklifini kabul etmedim diye beni zopayla dövdü. Kafama vurdu zopayla. Acıdı yani.
hayatıma giren en kötü yalanlardan biri.
keşke doğru olsaydı. 3 kez teklif ettim ama yine de kabul etmediler. galiba yakışıklı degildim.
Üniversiteye gidin diye söylenen yalanlardan biridir muhakkak.
vala şaka değil de bir çok kız bana benzinlik falan soymayi teklif etmişti. makaramiz hep aynıydı çünkü, para yok olayı.
Valla bizde onların yalancısıyız.
üniversiteye yeni katılacak arkadaşların kuracağı ilk cümle. evet.
üniversite demedim, universe dedim.
ulan sen o tipinle bırak üniversiteyi bir ömür beklesen bir kız teklif etmez ama kimi daha lisede teklifler alır bir şeyin ekmeği yiyip kız düşürürüm kafasını bırakın artık azıcık eli yüzü düzgün, bakımlı, karakterli insanlar olun belki bir kaç teklif alırsınız.
Hele bi gidin de kırolar.
(bkz: kandırdım)