bugün

Türk erkeğine güvenilmemesi gerektiğini entrylerden bir kere daha anladık. Teşekkürler böyle bir hataya düşmemesi gerektiğini çok iyi anlatan bir çalışma olmuş.
Ne ara oldun ?
bilemedim durum vahim.
öyle bi ilişki yaşamayacağım için bilmediğim durumdur. adamlara bak hem evlenmeden kızla seks yapıp üstüne hamile bırakıyor hem de kızı peşine köle yapıyor. bazı erkekler şanslı cidden.
ben açıkçası bu duruma düşeceğimi sanmıyorum çünkü bir kadını hamile bırakmamanın çok yöntemi var. ama düşersem gene bir yöntemini bulur o çocuğu doğurtmazdım. sonuçta ona verebilecek hiçbir şeyim yokken çocuğun doğması iyi bir şey değil.
kimden derdim ben.
kimden diyip sonra şaka şaka diye gülerdim. çok mutlu oldum canım ama biliyorsun ki bu çocuğu doğuramayız.
- aşkım hamileyim
+ aşkım el ele tutuşmayla hamile mi kalınır manyak mısın?
Yedigin haltin o agir sorumlulugunu sirtlanip cocugunu tasiyan kadini alnindan opmektir.

Ve tum gelecek planlarini cocugun icin bir anda alt ust etmek, evlilige odaklanmak gerekir.
(bkz: allah analı babalı büyütsün inşallah)
Once derin bir düşünce hakim olur. Sonra tam bellilesir, kürtaj olmayacagı için ne gerekiyorsa o olur. O durumda kadını tek bırakmak, ona yapılacak en büyük ihanettir. Ama bu düşünceyi dahi Allah kimsenin basına vermesin.
Tanışıyomuyuz.
- hamileyim.
+ ben de harranlıyam.
Aklım bedeninde,
oynasmak istiyor...

bir yaramaz çocuk muzipligiyle..

saçların rüzgarda ,
şarkı söylerken,,

kokusuydu sesinin..

ruhumda dalgalanan..
Seni seviyorum,

Arsız, deli kizz..
Erkek; ne hamilesi ben hamile değilim ki sen nasıl hamile oldun. O çocuk olmamış aldır aldır.
Evlenmek tır çünkü hiç bir kadını öyle zor bir duruma sokmaya hakkınız yok .
--spoiler--
Benden olduğuna emin misin?
Siktir ederim.
--spoiler--

Bu sözlerin sahibi hödüklerle birlikte olup bir de hamile kalacak kadar riske girebilen aptal cesaretli kadınlara yapabilirsiniz ancak bunları.

Artistlere bak yahu!
O kız bir babalık davası açarsa en az hasarınızı tahmin edebiliyor musunuz?
Heleki kürtaj yasaklanmışken!

Çoğu abartma ve ego tatmini fantastik tepkilerdir.
Assiktir..
Hayırlı olsun babası kim ? Diye tepki vereceğim durum/ dram.
Ne yani baba mı oluyorum Olabilir.
Günaydın
Bahar gülüşlü..

Aklımda deli sorular..

kalkıyor mu..
kuşun kanatları,

çırpınıyor mu..
Karanlık dehlizinde..
Mısır koçanlari..

Rüzgarda,
Bir ileri,
Bir geri...