atatürk adı altında kemalistleri sikme çalışmasıdır. bravo gerçekten. en sonunda atatürk ismini bu kadar alçakça emellere kullandınız.

kanalları zaplarken denk geldim o ara telefonum çaldı unutmuşum dışarı çıktım geldim 1 saat oldu hala kitap satıyorlar. yuh amk.
Atatürk konulu kitaplarla yürütülen direk satışlardır. kitapları basan yayın evleri de milletvekillerinin, kanal yöneticilerinin falanmış aq.
Popülaritesi düşük bir kanal ayakta kalmaya çalışıyor. Yakında iktidar satın alırsa farklı şeyler görebiliriz.
yandaş basın gibi kendini satmamanın bedelidir.
bu arada kitaptan zarar gelmez.
insan olan kitap satışına bu kadar bozulana kadar satılan şeker fabrikalarının hesabını sorar.
kac para lan bir milletin geleceği?
sanırım sadece dinciler izliyor.
Reyting sistemini fetöcülere peşkeş çekip vergi cezası tehdidiyle firma ve ajansları, balgam atmaya tiksindirecek yandaşlıkta yayın yapan kanallara reklam vermeye zorlayan düzeni kuran kimse onun yüzünden yaşanandır.

Ha, Halk TV özelinde konuşursak, Ekmeleddin 2014 te adayken ona muhalefet eden programcısı Sinan Meydan ın yayınını sansürleyen, Nihat genç in programını bitiren, bugün de utanmadan Ekmeleddin doğru aday değildi diye yayın yapan yöneticisi olan bir kanaldan bahsediyoruz. Can Ataklı ve Hüsnü mahalli yi doğan medyanın satışıyla ilişkilendirip kovan yapıdan bahsediyoruz. Izleyici kitlesi canım ciğerim, ama yönetiminin daha iyisini hak ettiğine inanmadığım kanalın tek geçim kaynağıdır.
ayakkabı kutusu peşinde mi koşsalardı, yayın giderleri için helalinden çalışıyorlar.

helal

bilmem bilir mi sizinkiler...
Harbi he atamızın kalpaklı resminin olduğu kuşe kağıdı 9.90 tl sadece atamızın tarihi samsuna çıkarken giydiği boxer 69.90 tl kargo dahil.