bugün

son vukuatından sonra muhtemelen gerçekleşecektir.
serbest bırakılmasına şaşırmadım, tecavüz suçundan götürülenler bile adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken darptan tutuklanması saçma olurdu zaten.
Önce tutuklanır sonra menejerler avukat ordusuyla gelir
Hooop salın gitsin...

Ahmet Kural silayi darp etti ceza aldimi mi yoook
Başka ünlü vatandaşa saldırır ceza alır mı yook..

Kravat takan tecavüzcü orospu çocuklarıni bile salmış ülkeyiz biz...
geç kalınacak hareket. içeride çürümesi dileğiyle...
atatürk düşmanı eren erdem'i üzmüştür.
Ve olanlar olmuştur. Halil sezai tutuklandı.
iyi olmuştur savunulacak yanı yok.
adam öldürenin salıverildiği dönemde toplum baskısıyla tutuklanmıştır. (bkz: erdoğan affı)
iyi olmuş biraz büyüklerine terbiye öğrenir içerde.
Niye bu kadar tantana yapılıyor ki...ilk duruşmada serbest...
Uygulamayı biraz ağır bulanlar var. Daha kötülerini yapıp dışarıda olduğunu söyleyenler var.
Fakat bu tutuklama tedbir amaçlı da olabilir. Sezai nin açıklamasında yaşlı adamın 30 kişiyi toplayıp silah gösterdiğini söylemişti. Belki de hakim, sezai nin zarar görmemesi için ortam soğuyan kadar içeride tutmak istiyor olabilir.
ben ilk defa kavga edip tutuklanan adam gördüm.

2 yumruk, bir kafa attı, birde diz atmaya çalıştı, küfürler, hakaretler vs.
yani bu her kavgada olabilecek şeyler. olmazsa kavga olmaz zaten.

ve adam tutuklandı.

hiç vukuatları yokmuş gibi sosyal medyada atıp tutan 3-5 sanatçı! yüzünden adamı tutukladılar.
aşırı doğru ama geç alınmış bir karar. o bed sesi ile şarkı söylediği için, isyeeaaağğğnnn diye kulaklarımızı kanattığı için, sıfır yetenek ile filmlerde oynadığı için çoktaan tutuklanmalıydı.
Adalet sistemimiz tutarsızlık konusunda çığır aşıyor.

Bir suç işlendiğinde artık baktıkları şey;

“Bizden biri mi?”
Eski sevgilisini öldürüp de annesinin öldüğü gün canlı yayında müge anlı'ya hakaret eden it oğlu itler tutuklanmamış, halil sezai tutuklanmış darp ettiği için, ülkenin adaletine her gün hayret ediyorum. Ayrıca halil sezai'de kaşınmış girsin çeksin cezasını. Umarım darp eden herkes girer içeri 1 defalığa mahsus olmaz bu.
olması gereken adalettir. geciken adalet adalet adalet değildir.
görsel
simdi bu adama fena saldirdi herkes. ama herkesin unuttugu bir sey var. turkiyede gercekten ancak ve ancak siddetle cozebileceginiz seyler var. lami cimi yok, burasi turkiye. avukatmis, hukukmus. gecin bunlari amina koyayim. kimse halil sezaiyi dinlemedi, ama belki de o yasli adam haketti dayagi?

daha dun ekside bir baslik okudum, adam arkadasina borc vermis, alamamis. sonra avukat tutmus, avukat bunu dolandirmis. arkadaslar burasi turkiye, ve kabullenmesi zor ama artik medeni yollarla cok az sorunu cozersiniz. mesela ben komisyonu iade etmeyen emlakciyi avukata verseydim alabilir miydim sizce onu? alsam bile en iyi ihtimalle 6-7 ay sonra. oysa tek yapmam gereken bacaklarini kirmakla tehdit ettirmem. bu isler boyle. burada sikis var sikis. medeniyet isteyenleri almanyaya alalim.
Deryacım sakin. Sen olayı yanlış anladın.
Hüseyin meriç yani halil sezainin dövdüğü yaşlı adam, elinde baltayla çekilen görüntülerin kavgayla bir alakası olmadığını, halil sezainin avukatı tarafından sunulan o görüntülerin sahte olduğunu anlatmış.
Eli baltalı (eli sopalı) bir adam dayak yer mi hiç, hı? Kılına dahi dokundurtmaz? Halil Sezai evini basıp Adamı evire çevire dövüyor. adam kendi evinden kendi bahçesine oradan da sokağa zor atıyor kendini ve tam olarak kaçamadan Halil Sezai tarafından yakalanıp adamakıllı bir güzel kötekleniyor? Eli baltalı pozlar veren bir adamın gölgesine girebilir misiniz acaba, hı? Geçin bu işleri? Eli baltalıymış? Bu Hiç mantıklı değil? Heh?!
görsel
moruğu dövdüğü için değil döverken ezan mı okuyorsun diye sorduğu için tutuklandı.
madenci yakınını hunharca tekmeleyen yusuf yerkelin ifadesinin bile alınmadığı ülkede hala halil sezainin adam dövmekten tutuklandığını sananlar var.
Arap sevici bir ihtiyara ağzının payını verdiği için halk tarafından linçlenen bir kahramanın tutuklanmasıdır.
Olayın iç yüzünü bilmiyorum ama baltayla kapıya dayanıp h.s. den dayak yerken şehadet getirdikten sonra h.s. nin ezan mı okuyorsun lan sen lafı anlam kazanabilir baltayla adam öldürmeye gelip bir de ezan mı okuyorsun demeye getirmiş olabilir. He bunu bir cihangir solcusu kılıklı h.s. den bekler miyim? Tabii ki hayır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar